Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJGEREK! Leiner Laura mondta...

SZJGEREK! Leiner Laura mondta hogy a 3. Kötetben benne van hogy mikor derül ki hogy Ricsinek tetszik Virág. Leírnátok hogy mikor?

Figyelt kérdés
A szilveszterikor derül ki ez is? Ami előtt beszállnak a kocsiba és Ricsi elindul valamerre? És ha igen akkor szerintetek Virághoz indult vagy Doriánhoz, hogy megölje?

2013. szept. 2. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a 3. kötetben derül ki hanem a 4.-be amikor msn en beszélgetnek ,Reniék csak késöbb jönnek rá ,de olvazsd el ne itt kérdezges
2013. szept. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. Válaszoló, nem jól tudod! Laura mondta, hogy a harmadikban van egy (szerinte) egyértelmű utalás. Én nem tudom melyikre gondolt...
2013. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyikre?
2013. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán, hogy Ricsi nekiment, amikor a zenekar leszólása miatt haragban voltak? Régen olvastam, de a szilveszteri történéseken kívül ez volt az, amikor másképp viselkedett, mint a többiek. De lehet, hogy Dorián miatt volt valami.
2013. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!