Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Attól még, hogy nekem Arnold...

Attól még, hogy nekem Arnold tetszik a 'Szent Johanna Gimi'-ből, még van értelme elolvasnom?

Figyelt kérdés

Annyira zavar, mert maga a könyv, az, hogy ilyen hosszú és a stílusa nagyon tetszik, csak nekem Cortez nem tetszik, Arnold viszont annál inkább! :(

Ha Arnold nem lenne, Cortezt is tudnám kedvelni, vagy ha Arnold nem lenne szerelmes Renibe, valaki más normális lánnyal összejönne... De nem így van, és ez nagyon zavar.

Ennek ellenére, lehet, hogy megtetszik Cortez is? Bevallom nagyon taszítanak a menő fiúk.

Lehet, hogy megutálom Arnoldot?


Köszi a válaszokat! :)

14/L


2012. márc. 31. 21:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem arnold nagyon kedves lehet, bár még sosem találkoztam vele, ami renit illeti egy hisztis szőke p*csa és cortez? volt egy ilyen nevű cipőm anno mki istenítette nekem meg ez vt a lábamon..
2012. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Katus99 ***** válasza:
88%
Mindenképpen olvasd végig. Igaz, én Cortezt bírom. Viszont elárulom, hogyha még nem tartasz a hatodik kötetnél gyorsan olvasd el, mert Arnold is fog benne szerepelni, bár lehet, hogy ezután a rész után kevésbé fogod szeretni Őt. Nem tudom, én most mégjobban utálom, de gondolom nem csak én vagyok így vele. (És elárulnám az előttem kommentelőnek, hogy Reni nem is szőke. ;) ) Szerintem ha meg akarod utálni Arnoldot, akkor megfogod. Ha nem szeretnéd, és inkább maradsz Arnold-párti, akkor az maradsz. Nem tudom, lehet, hogy hülyeség amit írtam, de én így gondolom.
2012. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Hát inkább maradok Arnold párti... :)

Nekem Cortez menő, deszkás természete visszataszító!

Arnold pedig olyan okos, komoly és érett.

Esélytelen, hogy megkedveljem Cortezt, Arnoldot pedig megutáljam, mert én nem kedvelem a gyerekes természetű embereket, de annál inkább az éretteket! .)

2012. ápr. 1. 17:12
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Én is utálom a menő-deszkás fiúkat, így Cortez sem jön be, viszont az összes eddig megjelentet elolvastam, és azért megérte.:)

(Az én kedvencem is Arnold, és én egy kicsit megértem, hogy miért viselkedik így, én a 6. kötet után még sajnáltam is.)


Szerintem is minden képen olvasd el! :) Hányadiknál tartasz?:D

2012. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Kai10 ***** válasza:
100%
Szerintem olvasd végig. :) Lehet, hogy a végén megkedveled Cortezt is. A 6. részben már jobban megismerjük, és kiderül milyen is valójában. :)
2012. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
61%
Egy ideig nekem is az Arnold volt a kedvenc szereplőm, de én a 6-ban nagyon mgutáltam. Amúgy meg olvasd végig, nagyon megéri:)
2012. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Olvastad már az SzJG 6ot??? Mindenképpen kell! Tuti, hogy más szemmel fogsz nézni Cortezre (mert megváltozik, jó irányba). Arnold csalódást okoz (egyeseknek), de ettől még nem kell utáld, Reni sem így tesz!
2012. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd végig mindenképp!!!

Mikor még csak az első rész volt meg és már akkor leesett, hogy Arnold szerelmes Renibe, nos...

Nem is tudom, de valahogy én már alapból Corteznek szurkoltam, mert szerintem tök romantikus, ha egy olyan menő srác, mint Cortez, összejön a csendes, könyvmoly lánnyal.

Nálam ez százszor romantikusabb, mint hogy egy olyan fiú jöjjön össze Renivel, akiben minden oly tökéletes...

Persze, nem akarlak befolyásolni, ha szereted Arnoldot, akkor szereted :) de ha olvastad a 6. részt akkor nem tudom, hogy fogsz majd Arnoldhoz viszonyulni...

Szerintem nagyot hibázott!

De ez tőled függ.

Annak azért örülök, hogy van aki mást is szeret, nem csak Cortezt.

Egyik legjobb barátnőmmel kiegyeztünk, hogy enyém Cortez, az övé pedig Ricsi.

Szóval szinte minden fiúnak van fanja.

Tehát nyugi, ha Arnold párti vagy akkr Arnold párti vagy.

KÉSZ!

De mindenképp olvasd végig!

Ha akarsz akkor jelölj be, mert valamilyen szinten még egy nagyon apró részem még mindig szereti Arnoldot, de azért Cortezt is :)

2012. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Én még csak az elsőt olvastam, de végigkövettem az összes kötetet, és beleolvasgattam mindegyikbe.

a 6.-ban Arnoldot megértem, egyáltalán nem utáltam meg.


Még mindig nem döntöttem, hogy el-e olvassam, mert úgy is csak felhúzom magam rajta... Ha nem lenne benne Arnold, akkor sokkal jobb lenne. :)

2012. ápr. 9. 17:37
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el nekem nagyon tetszett, és a 6.-ban Cortez nagyon kedves a Renivel.
2012. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!