Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok...

Milyen könyvet ajánlotok nekem? 14/L

Figyelt kérdés
Darren Shan vámpír sorozatát imádtam :) Evernight sorozatot is kiolvastam és szjg-t nagyon szeretem:) Meg Cabot könyveket is olvastam de most nem szeretnék :) Megköszönném ha címek mellé véleményt is írnátok a könyvről és ha lehet 14+os könyveket.

2013. szept. 7. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Ha már említetted az SzJG-t, akkor a Bábelt ajánlanám elsősorban. A véleményemet itt olvashatod:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__4813236-l..

2013. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Deliverance ***** válasza:

Simone Elkeles- Tökéletes kémia, Vonzás szabályai, Láncreakció.

Semmi természetfeletti, de letehetetlen könyv. :)

A három könyv a három latin amerikai fiútestvér szerelmi történetét írja le. Csöpögősnek hangzik, de ha elkezded olvasni, rájössz, hogy egyáltalán nem az.

2013. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. szept. 7. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Darren Shannak minden könyvét olvastad? Mert ha csak a Démonvilág, meg a Rémségek cirkuszás sorozatot olvastad, akkor még nagyon sok mindenről le vagy maradva. Én 8 éves korom óta Darren Shant olvasok. Most 12 vagyok, és eddig a Vézna Hóhér volt talán a kedvencem.
2013. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, Darren Shan messze legjobb könyve A vézna hóhér szerintem is, ha a vámpíros tetszett, mindenképp el kell olvasnod ezt is. Komoly, kemény, durva, megrázó, néha egyenesen sokkoló, de letehetetlen és rendkívül jól megírt ifjúsági fantasy Shan mestertől, én 16 éves kortól ajánlanám.
2013. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

A végzet ereklyéi(több részes, most készült belőle egy film is)

Wings trilógia

Meg Cabot könyvei (én imádom az írásmódját és a stíluság, most az Airhead 2-őt olvasom tőle, bár írtad, hogy nem szeretnél)

Sophie Kinsella is nagyon jó író, tőle is ajánlok könyveket olvasni:))pl. boltkóros napló(i)ja;Emlékszel rám

2013. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! :)

megy a +

2013. szept. 8. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!