Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » épp egy könyvet irok, misztiku...

épp egy könyvet irok, misztikus, fantasy, romantikus témában, azzal a címmel, hogy DARK LOVE - A VÁMPÍRHERCEG, és szükségem lenne egy nyitó idézetre. Egy könyvből vagy tudom is én :D Tudnátok Segíteni?

Figyelt kérdés

A könyv egy erdélyi lányról szól, aki berlinbe költözött, Ariana-nak hívják. Szétnéz a városban , és bemegy egy erdős parkba. Mikor észreveszi, hogy hogy elröpült az idő , haza akar indulni , de nem találja a kiutat. Ekkor találkozik Yu Phoenix-szel , aki kivezeti őt. Kiderül , hogy ő a vámpírok hercege, összejön Arianaval.....

Az idézet mindegy mekkora, csak kapcsolódjon a témához. Tudnátok adni valami ötleteket? vagy tudnátok írni egy pár idézetet?



2013. szept. 10. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerestél, mégis megtaláltál,

Ó, mit tennék én, ha meghalnál?

- Pippa G

2013. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Röhejes, tucat. Találj már ki valami egyedit.
2013. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

első köszi

második : nem hinném hogy ez is a tucathoz tartozik, sőt ezt abszolut nem tartozik a tucathoz...te még nem tudod mi fog történni benne de én igen..itt nem lessz mig a halál el nem választ stb. :D na de ha nemmtudsz normális választ adni akkor miért irogatsz olyan dolgokat amit nem tudsz??

2013. szept. 12. 14:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát..:) Az első idézet tényleg passzol hozzá, viszont a címet alaposan átgondoltad? Vagy az lesz amíg írod, és ha az egész kész van, jobban át látod, és akkor lesz meg a végleges cím.? És ugye nem olyan gyorsan történik minden?
2013. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

a címen mindig lehet változtatni :) nem biztos , hogy ez lessz a végleges cím

és természetesen nem ilyen gyorsan történik minden , hanem szép lassan sorjában , ugyanis a bizalom sem egyik napról a másikra alakul ki , igy hát ez a törtéet sem egyik lapról a másikra :)

2013. szept. 24. 20:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes könyvnek tűnik,már várom,hogy elolvashassam. De ha adhatok egy tippet,akkor szerintem tegyél bele valamilyen csavart,hogy például Ariana nem is ember,pedig annak hitte magát-igazából meg olyannak kéne lennie,akivel a Yu Phoenix nem jöhet össze,mert tiltja valami törvény,vagy valami ilyesmi...a csavarok miatt jók általában az ilyen történetek :)
2013. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

csak írni kéne megtanulni.


Lessz :DxD:PLOL ez akkorát nevettem!! :)

meg a másik

irok :DDD az írok!!



meg ez tényleg tucat.Vámpíros hülyeség.Ugyan az mint az 1D."Erős hánytató érzést vált ki belőlem és 40-es lázam van miatta"

2013. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

az előttem szólóak (az utolsónak) igaza van.

Akármennyire igyekszel, az alap történet akkor is tucat marad. Ez olyan, hogy pl. a Szent Johanna Gimi c. könyv is tucat (mivel egy gimiről szól, nem létező szerelemről, minden happy), de mivel olyan jól lett megírva, hogy ez úgymond eltörpül, mindenki szerti.


Semmi gond a tucat történetekkel... de ha már olyat írsz, akkor úgy írd, hogy kiemelkedő legyen ;)

2013. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Probálom kiemelni , és remélm sikerül is majd. Ami a helyesírásomat illeti...helyesen írok , de mivel időm nem túl sok van így gyorsan gépelek és beesik néhány hiba....elnézést érte...de mikor örülsz , hogy vagy egy kis szabadidőd nem éppen a helyesírást veszed fő szempontnak. Másik dolog meg hát nem magyarországi vagyon , hanem Romániában élek ...tehát ha azt vesszük hogy jól beszélem mindkét nyelvet (és hát ugyebár egyik sem egyszerű) eléggé helyesen írok, ráadásul errefele a kiejtések is kicsit másabbak... xD

És utólag , tudom hogy vámpírtörténet, és azt is tudom , hogy ezekből rengeteg van, de ennek ellenére érdekessé formázom majd a történetet. És amilyet befejeztem készítek hozzá mangát is. Tehát nem lesz a megszokott.

2013. szept. 26. 15:47
 10/12 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszoló vagyok (aki a kommented előtt írt választ)

1. az nem kifogás a helyesírási hibákra, hogy Romániában laksz, mert egy, én jól tudom, hogy ott (itt, mert én is Romániában lakom), sokkal nagyobbak az elvárások, mint M.-on, szóval a helyesírásod nem rosszabb kéne legyen, hanem jobb, vagy egyszerűen "jó". Kettő - amit úgymond "alap" tudni, szal csak úgy említem -, hogy itt is tanulunk MAGYART, sőt, nagyon fontosnak tartják az ittenike, hogy az anyanyelvünket megőrizzük - ami amúgy nem is teljesen "magyar", pert pl. én kicsit háromszékiesen beszélek, és a krumlinak nem azt mondom, hogy krumpli, hanem azt, hogy pityóka, ami egyáltalán nem kötődik a román "cartof" szóhoz, ami azt jelent, hogy krumpli :D

2. Én is írok, és amikor megemlítem egy-egy irományomat, akkor is helyesen írok, mert a beszéd tükröz engem is, ahogy a leírt szavak is, amik ha nem helyesek, alapból azt szűrik le az embreke, hogy én amúgy is nem írok helyesen... és aztán hiába magyarázkodhatsz, hogy ilyenkor csak sietsz, mert nem hiszik el.


ezzel nem sértegetni akarlak, vagy kioktatni, hanem egyszeűen ez a véleményem :)

2013. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!