Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok néhány könyvet?...

Ajánlanátok néhány könyvet? (lejjebb az infóért)

Figyelt kérdés
Szeretem a misztikus könyveket (legyen az vámpíros, angyalos vagy amiben történik valami nem mindennapi - pl Mielőtt elmegyek, az valami eszméletlen volt) de azért túlzásba ne essünk, szóval a vámpírnaplók a 4 rész után nekem kicsit sok amikor bejött a képbe az a sok fura lény, meg a Harry Potter is inkább csak filmben tetszik. MINDENKÉPPEN legyen benne romantika. Az se baj ha nincs benne annyi de azért legyen. Amúgy 16 vagyok és szerintem arra már rájöttetek hogy LÁNY.. kb ennyi amit szeretnék:D Köszike

2013. jún. 28. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szepesi Niki- Én, a szexmániás :D

Egyébként én az ötven árnyalatos könyveket akarom elolvasni.. :) Eléggé kíváncsi vagyok rá :)


16L :D

2013. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a címe tetszik:D amúgy én is elakarom olvasni azokat a könyveket mindenkinek ezt látom a kezében. szóval biztos nem olyan rossz:D köszi a választ:)
2013. jún. 28. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Angyalsors

Twilight

Az Éhezők Viadala (Nem annyira misztikus, de lenyűgöző!)

Shiver - Borzongás

Linger - Várunk

Forever - Örökké

Nightshade - Az őrzők

Wolfsbane -A keresők

Bloodrose - A döntés

Angyalsors

Angyalfény

A Végzet Ereklyéi

A mennyország várhat

A lány és a farkas

Ha pedig vevő vagy olyanra is, ami nem misztikus, bár tudom, hogy mindenki ezzel jön (nem véletlenül):

A Szent Johanna Gimi


Tudom, ez nem volt kérdés, d amit nem ajánlanék:

Lenyűgöző teremtmények

2013. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc könyvem:

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

Bár ezt az egyet ajánlom, mégis IMÁDOM! 3 nap alatt olvastam el, ami nálam nagy teljesítmény!:D

Kellőképpen misztikus, rendkívül izgalmas, és van benne romantika. TÖKÉLETES könyv! Ajánlom mindenkinek.

2013. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Cassandra Clare: Csontváros

Colleen Houck: A tigris átka

Helena Silence: Enigma

Kelley Armstrong: The Summoning

Kendare Blake: Vérbe öltözött Anna

Kerstin Gier: Rubinvörös

Maggie Stiefvater: The Raven Boys – A hollófiúk

Mats Strandberg – Sara B. Elfgren: A kör

Meg Cabot: Elhagyatva

Rachel Vincent: Lélektolvajok

Ransom Riggs: Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

Richelle Mead: Vámpírakadémia

Simone Elkeles: Perfect Chemistry – Tökéletes kémia

Spirit Bliss: A múlt árnyai

Suzanne Selfors: Mentsük meg Júliát!

Tera Lynn Childs: Forgive My Fins – Hableányok kíméljenek

2013. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hát lesz mit válogatnom:D egy párrl hallottam már, van amelyiket olvastam is már. Második válaszoló, én elkezdtem egyszer a lenyűgöző teremtményeket, és nekem sem tetszett. Valószínűleg a filmet sem fogom megnézni. Utolsó válaszoló, a Hableányok kíméljeneket éppen most olvasom:D
2013. jún. 30. 16:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekeit én is NAGYON ajánlom :)
2013. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Cassandra Clare: Angyal (2.Herceg , 3.Hercegnő)

-Egy Intézetről szól,ahol árnyvadászok élnek,illetve egy olyan városról,ahol természetfeletti lények élnek. Ezek közül írok egy párat: árnyvadász , bszorkánymester , vámpír , vérfarkas, de természetesen vannak emberek is benne.


Carrie Ryan : Kezek és fogak erdeje

- Egy kis faluról szól , amit elkerítettek és azt beszélik ,hogy nem létezik élet rajtuk kívül. Egy nap azomban bekövetkezett az , amitől a legjobban féltek,a kerítést áttörték az Elátkozottak , vagyis a zombik. A történetnek három része van. Én sajnos csak az elsőt kaptam meg eddig,de nagyon tetszett,illetve érdekes , ahogy az írónő a történetet megformálta.


Van még egy kedvenc könyvem , ami ugyan nem természetfeletti,de szerintem,hogyha ugyan az az ízlésünk,akkor tetszeni fog Dean R. Koontztól a Rettegés.

2013. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az anygalt már elkezdtem egyszer, de nem jutottam a végére, de majd egyszer el akarom olvasni teljesen. A másodikról és a harmadikról még nem hallottam de érdekelnek. Köszi a választ:)
2013. júl. 30. 19:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy érdekel :)
2013. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!