Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A nagy Gatsby: mi a különbség?

A nagy Gatsby: mi a különbség?

Figyelt kérdés

Papír/Puha kötés vagy Kartonált


Melyiket érdemes megvennem, melyik a tartósabb?



#könyv #novella #Fitzgerald #A nagy Gatsby #kartonált #puha kötés #papír kötés
2013. szept. 12. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én filmben néztem, hát ez a film odaver, de nagyon.
2013. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én is láttam filmben, de szeretném tudni, a választ a kérdésemre.
2013. szept. 12. 18:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem puha kötésben van meg és jól bírja a strapát (és emellet olcsóbb is). A filmet én is láttam, azóta a nagy kedvenc :)
2013. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nekem is ez lett mától a kedvenc filmem. :)

2013. szept. 12. 19:06
 5/13 anonim ***** válasza:

Puha fedelű könyv:


Más néven kartonált könyvek – 180-300 grammos kartonból készülő, többnyire a nyomda által nyomott és fóliával felületkezelt – borítója.

2013. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi
2013. szept. 12. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A papír/puha kötés és a kartonált ugyanaz, csak más néven, nincs különbség.

A különbség a puha és a kemény kötés között van. A kemény kötés strapabíró, jól bírja, nem gyűrődik a borító, én ha kicsit drágább is, mindig kemény kötésben veszem meg a könyveket, ha lehet úgy kapni, mert nem szeretném, ha első olvasás után már csúnyán nézne ki. Elég nagy dilim a könyveim kinézete, állapota.

A Gatsby-t is kiadták, mind a két formában.

Puha kötés:

[link]


Kemény kötés:

[link]


Lényegében egy árban van, valószínűleg mert a puha filmes borítóval van. Ha nem ragaszkodsz ahhoz, hogy Leo nézzen vissza rád a borítóról, ajánlom a másik kiadást. (Fura, a honlapon látom, hogy a puha kötéses 3 különböző árral van fölrakva, de mindegyikhez azt írják, hogy kartonált, úgyhogy ezt nem értem, rá kell kérdezni.)


És a film tényleg nagyon jó lett, már sokszor megnéztem, nekem is új kedvenc.

2013. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es nagyon szépen köszönöm. :)
2013. szept. 12. 22:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Amúgy észrevettem, hogy figyelmetlen voltam, azért van 3 filmes borítós Gatsby könyv, mert a másik 2 angol nyelvű. Magyar nyelven csak puha kötésben jelent meg filmes borítóval (az angolok között még mindig nem értem mi a különbség, mert a ragasztott és a puhatábla ugyanaz, de gondolom amúgy is magyarul olvasnád)

2013. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Természetesen magyarul szeretném elolvasni, csak nagyon sajnálom, hogy a filmes borítás nem jelent meg kemény kötésben, mert olyan szeretnék venni.

Most azon gondolkodom, hogy melyiket vegyem meg. Tudom, hogy a kemény kötéses az jobb, strapabíróbb, de szeretném, hogy Leo rajta legyen.

2013. szept. 12. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!