Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol szerezhetek be Bartos...

Hol szerezhetek be Bartos Csaba könyveket?

Figyelt kérdés
Igen, arra a Bartos Csabára gondolok (das ist Mösterre). Régen volt egy időszaka amikor nem ivott,és értelmes ember volt. A neten elolvastam már majdnem mindent ami fent van tőle, de pl. Szent Varecza élete még nincs fent. Honnan tudnám letölteni vagy megvenni? Úgy tudom Bartos lakott is egy ideig Vareczánál, nagyon érdekelne engem hogy mi történt ez alatt az idő alatt Bartossal. És az is elég furcsa h Bartos komunista, viszont Varecza meg nem az, egyik versében pont a bolsikat mondta le. Érdekelne engem hogy Bartos mit tanult Vareczától, meg az is hogy Varecza miért őrült meg (matematikus volt). És az is érdekelne hogy hova lett Bartos 2004 után, mikor esett vissza az alkoholizmusba és miért. Legszivesebben személyesen beszélnék Bartossal ezekről. De olyankor amikor józan.

2013. szept. 16. 18:49
 1/7 anonim válasza:

Sajnos nem tudok neked segíteni, viszont te nekem tudnál (és bocs a pofátlanságért :D)

Érdekelne, hogy mégis miféle témájú műveket írt, és miért tetszett meg neked annyira, de főképp az érdekelne, hogy miket olvastál el tőle, vagyis inkább hogy hol. Konkrétabban link kellene :P

2013. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amiket én olvastam tőle, azokban mindenféle történeteket írt hajléktalanokról, írt arról is hogy ő maga hajléktalan volt, ivott is, majd abbahagyta és hogy miket olvasott.

Itt elolvashatod a Pesszimizmus c. könyvét [link] (de előbb várd meg még betölti az oldalt rendesen aztán nyisd meg)...a Kukabölcső című történet elég szomorú.

[link] ez is egész jó sztm

Ha még érdekel valami akkor ird be hogy Alulnézetben (amiben az a meglepő hogy az anyjáról írt verset, és méghozzá egy szép verset, ebből arra következtetek hogy szerette az anyját). Nemtudom mi történhetett ezzel az emberrel hogy igy megzavarodott...

2013. szept. 16. 20:55
 3/7 A kérdező kommentje:
[link] itt ír arról hogy megváltozott...
2013. szept. 16. 20:57
 4/7 anonim válasza:
Nagyon szépen köszönöm :)
2013. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Helló!


Könyvtárakban is vannak a Möster műveiből! Én is meglepődtem, amikor láttam, hogy a szombathelyi könyvtárban 4 könyve is elérhető. Úgyhogy nézz körül a lakóhelyed könyvtárában. Meö meö plö plö mittudomén dá

2015. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak újabb könyvei?
2018. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogy tudott az az ember egy kiadást elintézni? Milyen kiadónál jelentek meg ezek a könyvei?
2020. júl. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!