Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlotok...

Milyen könyveket ajánlotok egy 12 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Szent Johanna gimit,Bábelt már olvastam.Előre is köszönöm a válaszokat:))

2013. szept. 20. 22:41
1 2
 1/15 Mirk ***** válasza:
71%
Ha ennyit olvastál eddig, akkor azt javaslom, kezdj bele bármibe ami a kezed ügyébe kerül, hogy egyáltalán rájöjj, mi is az ami igazán érdekel. Ha már olvastál más-más stílusú és témájú könyveket kérhetsz segítséget itt, hogy adott témakörön belül mi az ajánlott, illetve népszerű irodalom.
2013. szept. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
64%

Hát a harry pottert(J.K.Rowling) csak ajánlani tudom.Az tényleg nagyon jó.Ha szereted az állatokat akkor a Vágtázó Fantom(Terri Farley)(ez egy lovas könyv) eddig 4 része jelent meg a Musztángszív a Musztánghold a Sötét napfény és a Renegát összesen 24 része van de még csak ez a 4 jelent meg magyarul.A Delfin napló (Lucy Daniels)is csúcs!Bár én abból csak 4-et tudtam megvenni de könyvtárit minden könyvtárban kaphatsz!

A Váratlan utazást (Lucy Maud Mongomery)mindenképp olvasd el mert nagyon jók.Akkor van olyan is hogy:Egy Vadászgörény naplója(Szentesi Gyöngyi)Ezt ne úgy képzeld el hogy egy uncsi sztori ami egy büzös görényröl szól,hanem kb. a világ 2.legviccesebb könyve:)

Ha valamelyik komolyabban érdekelne gyere fel privire és ott komolyabban is elmesélhetem(persze rákereshetsz a neten is,de én áthatóbb választ adok.)Gondolom lány vagy ezért ajánlottam inkább lányos könyveket:)

És még ajánlhatok több állatost is (föleg lovast)ha érdekel.Amúgy én is 12 éves vagyok:)

2013. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Azt hittem nem írtad hogy lány vagy...Az Szjg-böl gondoltam....De legalább így már biztosan tudom(elözö vagyok).Bocsi:)
2013. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
63%

Szia!

Hát én tudom ajánlani :

Maros Edit: Hűvösvölgyi Suli 1.-2.

Hasonló a szjg-hez nekem ez a kedvenc könyvem a szjg-vel együtt.

Rachel Reneé Russell: Egy zizi naplója

Nem tudom, hogy olvastad-e már az Egy ropi naplóját, mert ahhoz hasonló csak ez nem fiúról hanem lányról szól. Egy új suliba megy és hát a mindennapjait írja le.

2013. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A három testőr, Hatteras kapitány, Gyűrűk ura, Michelangelo, A beavatott, Két évi vakáció, Winnetou
2013. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 ~Kicsi móki válasza:
100%
Szerintem jó könyv még:Marni Bates:Segítség youtube sztár lettem!:)
2013. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én még tudom ajánlani a lódobogás sorozatot!!! Nagyon jó! Azután Martina naplója!!Eszméletlen jó! Én nagyon imádtam!! Emellett a végtelen történet,muszáj kiolvasni,mert eszméletlenül jó! segítség youtobe sztár lettem,Ascalon! Írtó jó!bosnyák viktória:tündérboszorkány,klott gatya ne fárassz, analfa visszatér!!! Ez szinte egy mérfölkő volt az életemben mint ahogy a végtelen történet is!! MUszáj elolvasnod!!:DÉn régen olvastam a Sziggét,de az már egy jó pár éve volt!Mindenképpen ajánlom,a neveletlen hercegnő naplóját,a pasi listát(én nagyon élveztem),éjféli lovasok,és egy póni karácsonya!!!És amit utoljára olvasta,és szintén nagyon nagyon szuper a lámpás gyermekei!!!!!!!Remélem tetszeni fognak!
2013. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd a Szent johanna gimit. Abban pont ilyen nyávogós kis 12 évesek vannak. Csak sajnos elírták az életkorukat...
2013. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Molnár Anna Emma válasza:
Kosársuli (Turbuly Lilla) 39 Kulcs kötetek ( mindegyik résznek más írója van) Harry Potter (J.K.Rowling) Két Lotti (Erich Kastner) Hűvös völgy9 suli (Maros Edit)Egy neveletlen hercegnő naplója (Meg Cabot) Most így ennyit.... :) Remélem tetszeni fognek ha még nem olvastad őket. :)
2013. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szepesi Mária- Kettévált világ

Thomas Brezina_ Őrület! Sztár lettem!

Sohonyai Edit- Macskaköröm

Tea Stilton- Jéghercegnő

2013. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!