Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményetek szerint melyik a...

Véleményetek szerint melyik a Harry Potter könyvek legviccesebb párbeszéde?

Figyelt kérdés
Ctrl + C / Ctrl + V légyszíves... :D

2013. szept. 21. 10:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Titokzatos dolog az idő. Hatalma van. És ha játszunk vele, veszélyes!
2013. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

A könyvben van pár vicces rész :D sajna nem tudok idézni nincs kedvem online végig pörgetni a könyvet.

De vicces a pulipintyes részek, az is mikor Cedrik mondja Harrynek hogy megfürödhetne meg az ötödik részben is van pár vicces rész amikor Hóborc tekergeti a lámpa csavarját jobbra és rászól McGalagony hogy balra csavarja

2013. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nekem is az a kedvencem, mikor McGalagony szól Hóborcnak, hogy ne jobbra tekerje, hanem balra... :D
2013. szept. 21. 17:03
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja sok jó rész van :) azok a "rajongók" akik csak a filmet látják sok mindenből kimaradnak.

Az is jó amikor talán Weasley ikrek mocsarat csinálnak a folyosón és még Flitwick professzor sem távolítja el amikor Umbrige kéri amikor viszont Umbrige elmegy akkor eltünteti de azért hagy egy kis foltot emlékbe :D :D :D

2013. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Olyan négy éve olvastam és igaz, hogy nem párbeszéd, de nekem a Tűz Serlege elején Weaslyék látogatása Vernon bácsiéknál volt a kedvencem. Fájt a szívem, hogy a filmből kimaradt.
2013. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen azt tegnap olvastam a nyelv nyújtó nyalánkság :D :D

Meg kirobbantják a kandallót :)

Eszembe jutott az hogy elolvasom a könyveket újra és kiírom azokat a jeleneteket amik kimaradtak :)

2013. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mrs Weasley ugyanolyat sikoltott, mint Hermione.

- El se merem hinni! El se merem hinni! Ron, kis drágám, ez csodálatos! Prefektus leszel! Minden gyerekem az volt!

- Mi mik vagyunk Freddel, az unokáid? - méltatlankodott George, miután anyja félretolta, hogy átölelhesse legkisebb fiát." :D

Harry Potter és a Főnix Rendje (5.)

2013. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Az nem az ötödik végén van, hogy a Rend elbeszélget Dursleyékkel? MOst ovastam a negyediket angolul, de noncs benne.
2013. szept. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
98%

Nekem az tetszett, mikor a Tekergők Térképe "beolvasott" Pitonnak. Főleg Tapmancs beszólása tetszett:

Tapmancs úr szeretné kifejezni, afelöli megrökönyödését, hogy egy ilyen címeres ökör katedrát kaphatott.

:DDDD

2013. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Jaj, tényleg! :D Az nagyon jó volt, már kezdtem is elfelejteni... :)
2013. szept. 23. 07:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!