Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A SZJG-ben Dave miért segített...

A SZJG-ben Dave miért segített Kingának és Zsoltinak kibékülni, ha közben Kinga tetszett neki?

Figyelt kérdés

A 6. Részben Kingáék brutálisan összevesznek egy március 15-eu darab miatt, mert Zsolti féltékeny lesz. Éppen akkor volt a net-és mobilkorlátozós hét is.

Szóval csütörtök délután Kinga Reninél volt, amikor átjött Dave és beszélt Kingának, aminek következtében Kinga küldött egy smst Zsoltinak és kibéküldtek.

Davenek tetszett Kinga, akkor meg miért segített neki?


Vagy akkor még Laura nem tervezte, hogy egyszer összehozza őket?



2013. szept. 26. 16:42
 1/4 katalina12 válasza:
77%
Szerintem azért segített nekik kibékülni, mert Zsolti a legjobb barátja, és szerintem ha itt most választania kellett a legjobb barátja, és a szerelem között, akkor Ő az előbbit választotta. :)
2013. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert Dave nem önző és tényleg szereti Kingát. Én ugyanebben a helyzetben voltam, és nekem sokkal fontosabb volt, hogy a szeretett személy boldog legyen, mint az, hogy én az legyek.
2013. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy hatalmas önzetlenség volt davetől, mert neki kinga boldogsága fontosabb volt, mint a sajátja! :) <3
2013. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
72%
Szerintem Egy: Nem akarta mutatni hogy tetszik neki Kinga és Kettő: Iszonyta jószívű... 2.Boyfavorit :3
2013. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!