Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » HA van olvasó jegyem a Szabó...

HA van olvasó jegyem a Szabó Ervin könyvtárba ( olyan amit az Ugocsa utcaiban igényeltem) akkor azzal bármelyik Szabó Ervin könyvtárba kölcsönözhetek ki könyvet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak abban, ahol igényelted. Lehet kérni olyat is, ami minden tagkönyvtárra érvényes, de azt hiszem, azt csak a Központiban adnak. (Ha van tagkönyvtárban is ilyen lehetőség, akkor érdemes megkérdezni, neked milyened van. Az adott könyvtárban meg tudják mondani az olvasójegyről.)
2013. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végülis megvan az a könyv amit ki akartam venni mert ugy volt hogy csak 15 nap mulva hozzák vissza de vissza vitték szerintem ma mert tegnap még nem volt kölcsönözhető...így holnap ki tudom venni de amugy végig is gondoltam és mivel nem vagyok még 16 így nem is kéne fizetnem de most már mind1! azért köszi
2013. okt. 8. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak be kell menni az adott könyvtárba ahová még szeretnél bejelentkezni és akkor oda is érvényes lesz. Nálam legalábbis így ment
2013. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen, 16 év alatt mindenhová ingyenes, akkor már érdemesebb egy mindenhová érvényeset kiváltani. :)
2013. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!