Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok valami jó könyvet?...

Ajánlanátok valami jó könyvet? Sürgős! :D

Figyelt kérdés

Volt már veletek olyan, hogy remekül elvoltatok egy vastag könyv társaságában, de a végénél már egyre lassabban olvastátok, nehogy "elmúljon"?

Most rágtam át magam egy 500 oldalas könyvön (A Burok) és egyszerűen imádtam. Most ürességet érzek, hiányzik az olvasós délután, de nem tudok per pillanat egy könyvet sem, amit olvashatnék. Szeretem a sci-fit, a fantasy-t, az állatos és a tiniregényeket is.

Ezek nagyon tetszettek:

- A Burok

- Szent Johanna Gimi

- Tűzvihar, és folytatása: Szélörvény


(jelenleg csak ennyi jut eszembe)


(fogalmazásért és helyesírási hibákért bocsánatot kérek, fáradt vagyok és fáj a fejem.)



2013. okt. 10. 19:55
1 2
 11/16 Jv LoL válasza:
71%
George R.R. Martin: Tűz és Jég dala
2013. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Cassandra Clare könyvei is nagyon jók! Fantasy, egy kis romantika, és sok-sok igalom. A Végzet Ereklyéit olvasom, az Üvegváros jön most (ez a 3. része) [link] <- Itt például írtam is az első részről! (Én nagy Vörös pöttyös (Könyvmolyképző) fan vagyok, szóval nálam nem érédés mit olvassak. :) Most Rómeo és Júlia jön... :/ Ugye kell irodalomra.) 13/L
2013. okt. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mondom na sok válasz hátha vmi értelmes, aztán ezek nagyon tetszettek...és az a 3 szar mármint nincs vele problémo semmi nem azért írom, csak jön az ember, hogy na végre..és ide mégse írhatok be Proustot,Yant,Verlainet,Mannt vagy Faulknert
2013. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Margaret Mahy : Átváltozás
2013. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Kedves 13-as, nyugodtan írd le a könyvek címét, érdekelne :D

2013. okt. 27. 19:20
 16/16 anonim ***** válasza:
Olvasd az Angelfallt Az Éhezők Viadalát A Végzet ereklyéi agy a Trónok Harcát.
2015. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!