Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SOS! Tudnátok tini lányokról...

SOS! Tudnátok tini lányokról szóló könyveket ajánlani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
olyanra gondolok konkrétan ahol kettő, max három nagyon jó barátnő a főszereplők(nyílván csak az egyik a tényleges főszereplő, de az most mind1) és sok benne a vicces jelenet, azért kéne hogy ilyan legyen mert film előzetest kell készítetünk a suliban egy könyvről amit meg akaruk filmesíteni. SZÓVAL max 3 lányos szereplős legyen, köszi ?

2013. okt. 14. 17:04
 1/2 anonim válasza:
Hát én olvastam egy nagyon jó köny vet ami szerintem jó lenne neked az a címe: Folyton csak a pasik!
2013. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én most olvasok egy könyvet ami szerintem eddig egész jó, az a címe hogy Hüvös-völgyi suli, két iker párról szól akik kamaszodnak, szerelemre találnak és barátkoznak, skypeolnak, facebookoznak egy tipikus mai tinikről szóló kis könyv :)
2013. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!