Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg-sek! Szerintetek Cortez...

Szjg-sek! Szerintetek Cortez miért nem mutatja ki az érzéseit tú gyakran (vagy elég ritkán) reni felé?

Figyelt kérdés
És ha emlékeztek van a 3. részben egy jelenet amikor azt mondja arnoldnak hogy fontosskodd magadat arébb neményi mert útban vagy akkor arnold mondja hogy parancsolj már nem vagyok, és cortez még azt mondja hogy még mindig útban vagy akkor mire gondol???kérlek sokan válaszoljatok kiváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok ezekrôl!!!!
2013. okt. 20. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Majd ha előbbre jutottál a történetben, akkor mindenre választ kapsz! :) Nem akarom lelőni a poént.
2013. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
már a 7 részt kiolvastam de azt a jelenetet(az arnoldosat) még mindig nem értem
2013. okt. 20. 22:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert nem olyan a stílusa, de azért általában a megnyilvánulásaiból látszik, hogy szereti Renit.
2013. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Most komolyan, mit nem értesz rajt? .D Hány éves vagy? :)
2013. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
úgy tudtam hogy lesz valaki aki ezt megkérdezi! :D -.- hallod annira tudtam hogy ha ilyen hülyeséget kérdezek(direkt ezt kérdeztem) akkor valaki megint okoskodik meg hogy hány éves avgy.. halldo röhej hogy mennyire utálatos emberek vannak itt
2013. okt. 22. 17:59
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Ha tényleg a válaszra vagy kíváncsi: Arra utalt, hogy ha ő nem lenne ott, akkor Renit könnyebben el tudná érni.

De az egyik kommentedből ("hallod annira tudtam hogy ha ilyen hülyeséget kérdezek(direkt ezt kérdeztem)"), azt vettem le, hogy nem. Akkor meg felesleges kiírni egy kérdést, csak hogy az embereket tesztelgesd. Ha nem így van, és rosszul értettem, bocsi.

Csak ezért kérdezték meg, hogy hány éves vagy, mert legtöbben (saját tapasztalataik alapján) az érettséget, a megfelelő hozzáállást és bizony azt intelligenciát is korhoz kötik. Így ha az ember feltesz egy olyan kérdést, amit a válaszadó nem tart értelmesnek, hát valószínű, hogy meg fogja kérdezni, mennyi idős is a kérdező. Ez szerintem pedig egyáltalán nem elítélendő, nem lesznek ettől az emberek itt utálatosak. Bár általánosítani pedig amúgy sem túl célszerű, persze ezt lehet, hogy csak én tartom így.

A véleményemmel pedig nem okoskodni akartam, a kérdezőt legkevésbé sem degradálni volt a célom, csak én egyszerűen ezt így gondolom.

2013. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 CsinciRenci válasza:
73%
Cortez arra utalt, hogy amíg Arnold van addig nem tud Reni közelébe férkőzni! Cortez azért nem mutatja ki túl látványosan az érzéseit mert nem akar nyálas lenni+ nem akarja, hogy a kapcsolatuk minden mozzanatát tudja az egész világ!
2013. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem rosszindulatból kérdeztem meg, az hogy te ebben az utálatosságot látod, egyedül téged minősít. Csupán felfoghatatlan volt számomra, hogy egy, már olvasni tudó ember, nem érti meg ezt az abszolút egyértelmű megjegyzést.
2013. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
igazatok van,bocsánat a hülye válasz és kérdés miatt és elnézest attól a válaszolótol aki a koromat akarta megtudni hogy ilyen indulatosan és gyerekesen reagáltam.és köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 23. 21:48
 10/16 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobb belátásra tértél. Azért is voltam kíváncsi a korodra, mert a másik kérdésed megértéséhez kell egy viszonylag magas szintű tapasztalat párkapcsolatok terén. Ha ez neked még nincs meg, mert fiatal vagy, arról nem tehetsz, de addig nem is biztos, hogy teljesen meg fogod érteni Cortez viselkedését, hiába magyaráznánk. Ezért bátorkodtam megkérdezni a korodat, nem gondoltam, hogy ez ilyen sértő lesz.
2013. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!