Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg-sek! Szerintetek Cortez...

Szjg-sek! Szerintetek Cortez miért nem mutatja ki az érzéseit tú gyakran (vagy elég ritkán) reni felé?

Figyelt kérdés
És ha emlékeztek van a 3. részben egy jelenet amikor azt mondja arnoldnak hogy fontosskodd magadat arébb neményi mert útban vagy akkor arnold mondja hogy parancsolj már nem vagyok, és cortez még azt mondja hogy még mindig útban vagy akkor mire gondol???kérlek sokan válaszoljatok kiváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok ezekrôl!!!!
2013. okt. 20. 18:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy sértő.
2013. okt. 25. 16:45
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

"valaki megint okoskodik meg hogy hány éves avgy.. halldo röhej hogy mennyire utálatos emberek vannak itt"

Tényleg nem mondtad hogy sértő, hanem csak simán jól megsértődtél.

2013. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nem sértődtem meg mivel nem vagyok öt éves hogy ilyen dolgokon megsértődjek.szerintem hagyjuk abba ezt az igen értelmetlen vitát.
2013. okt. 26. 19:57
 14/16 anonim ***** válasza:
27%
Te csináltad a feszkót, én próbáltam értelmesen elmagyarázni valamit. Nem neked való ez az oldal. Itt az a lényeg, hogy ha kérdezel valamit, arra bizony válaszolnak. Úgy látszik, te ezt nem tudod kezelni.
2013. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
még mindig te folytatod
2013. okt. 27. 19:33
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyrészt a személyiségéből adódik, de majd a 8. kötet végére megtudod.
2013. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!