Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a Végzet...

Mi a véleményetek a Végzet Ereklyéi című könyv sorozatról? Kinek ajánljátok? Megéri elolvasni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok (lány). Szerintetek érdemes lenne belekezdeni?

2013. okt. 23. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a testvérem olvasta és az a kedvenc könyve, én csak a filmet láttam, igaz felirattal de szerintem nagyon jó pedig a könyv elvileg jobb mint a film. Szerintem érdemes lenne belekezdeni :)
2013. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én eddig három részét olvastam és mind nagyon tetszett, szerintem érdemes elolvasni :)
2013. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
engem annyira nem fogott meg, de nem rossz.
2013. okt. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Deliverance ***** válasza:
Én 16 vagyok, az eddigieket mind olvastam, szerintem nagyon jó! Egy egész más világba vezet el. :)
2013. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En altalaban mindent 1-2 nap alatt elolvasok, de ez valahogy nagyon kenyszeredetten ment. Lehet belekezdek a masodikba, hatha az jobb. De neked attol tetszhet. :)
2013. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én elolvastam a Végzet ereklyéi sorozatot(ugye ez játszódik nagyjából a jelenben), a Pokoli szerkezeteket(ez a Viktoriánus Angliában), és most kutatok a sorozat folytatásával kapcsolatban... :D


Szerintem mindenképpen érdemes elolvasni, nekem kedvenc sorozatom! <3

2017. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!