Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rebecca Donovan: Elakadó...

Rebecca Donovan: Elakadó lélegzet Valaki olvasta már? Ha igen, akkor kérem írjon róla véleményt, és hogy érdemes-e megvenni.

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ti írjatok saját véleményt légy szíves! A könyvoldalakon szinte az összeset olvastam! Nem tudom, hogy meg vegyem, ezért szeretnék a könyvről még többet megtudni.
2013. okt. 23. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a napokban olvastam el. Nagyon jó könyv, szerintem mindenképpen érdemes elolvasni. Arra azonban készülj fel, hogy nagyon erős idegzet kell hozzá. Ha olvastál róla véleményeket, akkor tudod, hogy elég súlyos bántalmazás is megjelenik a könyvben.
2013. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elolvastam!! :) Megrendeltem végül, és tegnap neki láttam.. Nagyon nagyon vegyes érzelmeim vannak a könyvvel kapcsolatban, de abszolút nem bántam meg, hogy megvettem. Nagyon a szívemhez nőtt. Erős az idegzetem úgyhogy nem kellett félnem semmitől! :D

Várom nagyon a második kötetet.

Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2013. okt. 29. 17:08
 5/5 bomáz válasza:
Én ma olvastam el és nagyon megerintett. Tudtok ehhez hasonló könyveket vagy azt hogy a második kötet mikor jelenik meg?
2014. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!