Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Vashercegnőben Meghan-nak...

A Vashercegnőben Meghan-nak akkor Oberon az igazi apja vagy Charles?

Figyelt kérdés
Még nem olvastam végig,de most bezavar mert ha Charles az igazi apja akkor hogy félvér,ha Oberon akkor Charles-t hogy hogy az apjának nevezte??

2013. okt. 23. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Oberon az igazi apja. Charles-t tulajdonképpen megcsalta Meghan anyja annak idején, csak Charles nem tudott róla és azt hitte a sajátja. Maghen pedig azért szólítja apának mert kiskorában ő nevelte és nem Oberon. :) :) :)

Imádom ezt a regényt és jó látni hogy más is olvassa!

2013. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,pont most fejeztem be a könyvet.:)

Véletlenül nem tudod,hogy várható-e új rész és ha igen mikor?

Meg még annyit szeretnék kérdezni,hogy az anyukája Meghan-nak teljesen ember,vagy különben hogy láthatta Oberont,aki teljesen tündér?

Valami rémlik,talán az első részben volt benne,de sajnos nem tudom vissza keresni,mert csak kölcsön kaptam a könyvet.

2013. okt. 31. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Elveg lesz új része mert trilógiának indult, de sajnos nem tudom mikor. :-( Charles pedig azért látta azt hiszem mert az a tündérnő (aki a két világ közötti világ királynőlye)elhozta és pártfogásába vette vagy Oberon azt amarta hogy lássa. Enyig tudok segìteni de ezt éppen nem tudom, viszont ha bármi más kérdésed van ezzel kapcsolatban nyugottan kérdezz! :-)
2013. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!