Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek egy 12 éves...

Szerintetek egy 12 éves lánynak, Dante Isteni színjátéka túl bonyolult lenne vagy szóba jöhet?

Figyelt kérdés
Többnyire Shakespeare-t olvasok, de kíváncsi vagyok milyen ez a könyv, csak az a baj, hogy vegyesek róla a vélemények. Kérlek, ha olvastátok írjátok meg, hogy tetszett e nektek és hogy miért. A válaszokat előre is köszönöm!!! :)

2013. okt. 25. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj bele, aztán ha megunod, akkor majd abbahagyod. Szóval szerintem nem is a nehézséggel van baj, hanem hogy unalmasnak találhatod.
2013. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj Kedves!

Aki 12-évesen Shakespeare-t olvas...:)

Nyugodtan kezdj bele. Ha pedig nem tetszik, akkor keresel magadnak más olvasmányt. :)

(egy 14 éves lány véleménye)

2013. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj bele, veszíteni nem veszíthetsz vele semmit, bár szerintem nem valami izgalmas és sok helyen feleslegesen túl bonyolítot. Nekünk tavaly kötelező volt, el is kezdtem olvasni, de én beleuntam, valamint sok helyen idegesítően nem értettem egyet a bugyrokban lévő emberkékkel, valamint a bugyrok sorrendjével. De ez egyéni vélemény, ha Shakespeare-t szereted, és könnyen megy a művei olvasása, akkor valoszínüleg ezt is szeretni fogod.
2013. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy megírtátok a véleményeteket, sokat segítettetek!!!
2013. okt. 26. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!