Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potteres kérdés! Mit...

Harry Potteres kérdés! Mit nyilatkozott J. K. Rowling?

Figyelt kérdés
J. K. Rowling elmondta egy interjú alkalmával, hogy mi lett egy-két HP-s szereplővel. Ginny Weasley a Holyheadi Hárpiák kviddicscsapat tagja lesz. Olvastam olyat, hogy a leghíresebb brit hajtóvá válik, hogy a csapat kapitánya lesz, illetve olyat is, hogy fogóként minden meccset megnyert. Akkor most mi az igazság?

2013. okt. 26. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajtó lett,késöbb kapitány is
2013. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hajtóra emlékszem. Aztán elment a Reggeli Prófétához dolgozni.
2013. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelt úgyhogy utána néztem ezeket találtam:

-Ginny Weasley:kviddicsjátékos holeyhaidi hárpiáknál (én is úgy hallottam hogy valami újságnál fog dolgozni de nem találtam róla infót)

-Harry Potter: auror (parancsnok)

-Ron Wesley: vállalkozó(George boltjában Fred helyett)/auror

-Hermione Granger:Mágiaügyi Minisztérium, Varázslény-Felügyeleti Főosztály

-Neville Longbottom:Roxfortban a gyógynövénytan tanár (feleségül veszi Hannah Abbottot, akivel közös lakásuk a Foltozott Üst felett lesz.)

-Draco Malfoy:Halálfaló, de valószínűsíthető, hogy Voldemort halála után kilép,(felesége Astoria Greengrass és születik egy Scorpius nevű fia)

-George Weasley: George Ron segítségével viszi tovább a Weasley Varázsvicc Vállalatot. Feleségül veszi egykori évfolyamtársát, Angelina Jonhnsont és születik egy gyerekük, akit ikertestvére emlékére Fred Weasleynek neveznek, születik még egy gyerekük Roxanne Weasley

-Kingsley Shacklebolt:mágiaügyi miniszter

2013. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!^^ Igen, Ginny kilép a csapatból, hogy többet lehessen a családjával, ezért a Reggeli Prófétánál lesz kviddicsriporter. :)
2013. okt. 26. 23:18
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Azt megnézném hogy Harry hogyan irányít egy egész auror csapatot ráadásul a többiek jóval idősebbek nála :)

Gondolom nagyra tartják hogy legyőzte Voldemorot pedig igazából csak szerencséje volt a pálcákkal :)

2013. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy ez rögtöm abban az évben történik, lehet, hogy 10 évvel később lesz aurorparancsnok
2013. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ginny a Holyhead-i Hárpiák csapatnak a tagja lesz, majd csapatkapitánya, végül pedig visszavonul az aktív sporttól, hogy fel tudja nevelni Harryvel közös gyerekeiket.
2014. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hermione a Varázsbűn-Üldözési Főosztály vezetője lesz,Ginny riporter a Reggeli Prófétánál.Ron kilép az aurorparancsokságról,és George-hoz csatlakozik a viccboltban.
2014. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezeket az információkat hol lehet megtalálni? Én is szívesen beleásnám magam.Vannnak konkrét honlapok, amik biztos források vagy csak google-ben keressek?
2015. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Google, esetleg angolul a Pottermore. Ott is vannak gyöngyszemek, ha nyitott szemmel jár az ember.

2015. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!