Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről:...

Mi a véleményetek erről: Patrik Süskind: A parfüm?

Figyelt kérdés

A suliban egy megadott listáról kell könyvet választanunk és miután kiolvastuk le kell feleltünk belőle. Arra gondoltam, hogy Patrik Süskindtől a Parfüm című könyvet választanám. Elolvastam a tartalmát, kissé morbidnak tűnik, viszont egyben izgalmasnak is. Nektek mi a véleményetek róla, ha már olvastátok?

(15 éves lány vagyok, kilencedikes a gimiben.)

Előre is köszi! :)


2013. okt. 28. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Többször is olvastam, az egyik kedvenc könyvem. Nagyon szépen van megírva, nyugodtan olvasd el. Az alapsztori valóban morbid, de a kivitelezése gyönyörű és művészi, nem pedig gusztustalan.
2013. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem az előbb írni, hogy még egy kis humorral is meg van fűszerezve.
2013. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A könyv és a belőle készült film is zseniális, többszörolvasós/nézős. Nagyon érdekes az alapsztori, maga a főszereplő karaktere, a leírások, és nagyon különleges az egész hangulata.

Bár, milyen suli az, ahol kilencedikben ez a kötelezők listáján van? :) Mondjuk én még talán hamarabb olvastam, de a magyartanárom nézett is nagy szemekkel, amikor erről adtam be az egyik beadandómat...

2013. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetne minden suliban ilyesmi és egyéb érdekes könyvek a kötelezők listáján.
2013. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nem mondanám igazi kötelező olvasmánynak, mert a kötelezők mellett van egy hosszú könyvlista, amiről minden félévben választanunk kell egy könyvet, el kell olvasnunk és le kell belőle felelnünk. :)
2013. okt. 28. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!