Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Értékelnétek az írásaimat?

Értékelnétek az írásaimat?

Figyelt kérdés
A novelláimat itt megtalálhatjátok: [link]

2013. okt. 30. 14:37
 1/7 anonim válasza:
Unalmas. Egy kis kreativitás nem ártana
2013. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A főoldalon lévő cuccost elolvastam, szerintem jó lett, csak néhány apróság: "miért nyúlik felém"

Miért "nyúlik"? miért nem nyúl??? A gumi nyúlik...

Másik,elején:"A napsugarai fényes burokba öltöztetik a kis jövevényt." A gyerekeknek mióta vannak napsugarai??:) Szóköz!!:) Amúgy érzések is jól át lettek adva, szóval kb. szép megfogalmazás!:))

2013. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt olvastam csak el, nem rossz, kicsit csöpögős, nem az én ízlésem, de kezdet megteszi, és legalább nem (annyira) elcsépelt a téma. Néhol nyelvtanilag értelmetlen, amit írsz, figyelj oda jobban. Nem vagy reménytelen eset, kezdetnek megfelel.
2013. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

néhány helyen túlfogalmazol, amiről talán azt hiszed, jó, de nem az.

példának:

"olyan ordítást produkál" (ordít)


ettől (is) idegen az embereknek az írásod


de egyébként én sem mondhatok mást, kezdetnek nem rossz :)

2013. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D.J.W. válasza:

Nem volt kedvem olvasni a weboldaladon.

Tudom, hogy az írásaidat véleményeztetnéd nem az oldalad, de engem nagyon zavart a háttér. Jó a szemem, még sincs kedvem a sötét betűket a sötét háttérrészlet előtt bogarászni.

Aztán mégis elolvastam és úgy látom, vagy a bemásolással vannak gondok (szövegszerkesztő), vagy eleve rosszul írtál néhány dolgot. Vesszőhibák, túlfogalmazás - ahogy előttem írták -, helyesírás...

Azt külön említeném, hogy a fantáziád kissé túlműködött. Ha valakit összekaszabolnak és úgy megcsonkítanak, ahogy írtad, az nekiáll levelet írni? Nem. Teljesen valószerűtlen. Az írás vége pedig nagyon fellengzős...


Mostmár tudjuk, hogy franciát tanulsz, de az idézetet magyarul is kiírhatnád, hátha nem mindenki érti Saint-Exupery mely gondolatát érzed magadénak...


Idővel kiforrja magát a dolog... :-)

2013. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 D.J.W. válasza:
Elfelejtettem írni: csak a Halloweenről írtam...
2013. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tényleg kell bele egy kis szin, de szerintem egész jók. folytasd mert lesz ez még jobb is. ne add fel. :)
2013. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!