Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tinektek mi a kedvenc könyvetek?

Viva75 kérdése:

Tinektek mi a kedvenc könyvetek?

Figyelt kérdés
Mindenkit megkérnék, hogy írja le a kedvec könyve címét, hogy mikor olvasta, mit szeretett benne, milyen korcsoportnak ajánlaná. Persze ha több kedvence van akkor szívesen várom a válaszokat. :)

2013. nov. 1. 14:28
 1/7 anonim válasza:
100%

Nekem a Szent Johanna Gimi összes része 12 éves kortól ajánlom annál fiatalabbak sztem ne olvassák nincs értelme ugysem értik meg de igazából gimiseknek való mivel róluk szól az ő problémáik.

Én 13 voltam amikor kiolvastam az összeset (most is az vagyok) de gimiben sztem újra olvasom mert akkor más lesz persze így is jó volt de egy 5. 6.-osnak sztem felesleges.

Nagyon jó könyv olvasd el én imádom.

2013. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

14 évesen a neveletlen hercegnő, a mediátor, hívószám, azaz Meg Cabot könyvek voltak a kedvenceim...

Twilight saga...

17 évesen Jane Austen kötetei, a Büszkeség és balítélet.

Jelenleg (19) A bevatott Verinca Roth-tól és a Pokoli erény(18-as) Sylvian Reynold-tól a klasszisaim XD

2013. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

:) Nekem a Beavatott-triológia a kedvencem. A napokban jelent meg külföldön a befejező kötete. Magyarorszgon 2 részét adták ki eddig.

Én úgy 12-14 éves kortól ajánlom, mivel erőszak is van benne. Kedvenc könyvem...hogy miért? Nem lehet szavakba önteni. Éhezők Viadala, Delírium vagy Matched fanoknak kötelező.

2013. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 m.clary ***** válasza:

cassandra clare végzet ereklyéi most olvastam 13 éves vagyok igazábol szerintem 12 évtől lehet oolvasni

harry potter 11 évesen olvastam és imádom még most is

szent johanna gimi szerintem is 12 évtől lehet olvasni alatta még ne..

2013. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Voltaire: Candide

16 évesen olvastam.

A tanulságát szerettem benne, amely annyira igaz, hogy az elképesztő. Mindenkinek el kéne olvasnia, és fontolóra kéne vennie.

Érettebb 13 évesektől kezdve mindenkinek ajánlom.

2013. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Stephen King : Cujo


Az tetszett benne, mint ami több King könyvben is. A történet, és az, hogy az életben sincs mindig happy end:)


17 évesen olvastam. Azóta konkréten szerelmes vagyok az író könyveibe, mind megvan:)50+ könyv:)


16 éves kortól simán ajánlom.


De rajta kívül még ezek vannak a könyvespolcaimon, őket gyűjtöm:


Dean R. Koontz

Peter Straub

Robin Cook

Darren Shan

J.R. Ward

Anne Rice

H.P. Lovecraft

Joe Hill

Vavyan Fable


Persze még nem mindtől van meg az összes könyve, de gyűjtöm szorgalmasan.


A többi ami van, elég vegyes:)


Konkrétan már nincs hely polcnak a szobában, mert tele van:D


27/N

2013. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Arra vágyom,hogy egyszer ne legyen hely a könyveknek a szobámban és ezért legyen egy külön szoba ami hangulatos lenne és nem lenne egyéb benne csak könyvekkel telített könyvespolcok, egy íróasztal amin tudnék olvasni, rajzolni és a szobából nyílna egy üvegajtón(azért, hogy ki tudjak nézni az ajtón)egy növényekkel díszített terasz ahova ki tudok (ülni akár teázni) is ha szép az idő.

És még köszönöm azért a válaszokat amiért egyben még tippeket is sikerült adnotok. :)

2013. nov. 6. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!