Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elkezdtem egy könyvet írni....

Elkezdtem egy könyvet írni. De a könyve szereplők is kellenek. Légyszi tudnátok nekem szereplőket kitalálni személyiséggel együtt? A többi lent ↓↓↓

Figyelt kérdés

Ez egy tini napló. Szóval osztálytársakról lenne szó. Már nekem is vannak szereplőim de nem elég. Ha valakinek van ötlete, az kérem írja le.

Légyszi, úgy,hogy a szereplő körül is van írva:D Kökönöm^^



2013. nov. 2. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Eléggé gáz hogy nem tudsz szereplőket kitalálni ha már könyvet írsz.De azért szívesen segítek.

Legyen mondjuk egy lány (nevet azért te találj ki)

Ez a lány lenézi a főszereplőt és figyelmen kívül hagyja de ha a főszereplő mégis akar vele beszélni azonnal lealázza az egész osztály előtt.De a lány nem gonosz csak lenézi és unalmasnak tartja a főszereplőt.Legyen valami kreatív hobbija (hangszer,művészet,küzdősport válassz ami neked tetszik)és ha már ilyen "bájos" legyen egy buta de lelkes és kedves sportos fiúja akivel szintén rideg de a srác nem veszi magára.Ha megvan a sztori küldhetnél belőle ízelítőt.;)

2013. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Első!

Nem akarlak kritizálni, de elég SZJG-sre sikerült, bár ahogy olvasom a sztori is olyan...

Ha én a helyedben lennék az egyik karakter valamilyen mentális betegségben (mivel nem én írom a könyvet, nem tudom melyik illene bele a legjobban). Emellett lehetne egy magántanuló, akit soha senki sem látott (majd csak a könyv végén lehetne megismerni).

Ha a betegséget is beleírod (amit mondtam), az emberek nem fogják SZJG hasonmásnak hinni.

Ha meg egy újabb nyálas tini regénynek készül, sok sikert! Előre szólok, ne remélj tőle majd sokat.

2013. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor NEM kezdtél el könyvet írni. Alap, hogy mielőtt nekiállsz, legyen sztorivázad, és (jó) pár karaktered.


Mellesleg hogy akarsz bármit is írni, ha szereplőket sem tudsz kitalálni?

2013. nov. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mintázd őket a saját osztálytársaidról, csak adj nekik más nevet.
2013. nov. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A te regényed, neked kell megírnod!
2013. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ajajj. :)) Ezen csak mosolyogni tudok, de ksözönöm a válaszokat^^
2013. nov. 3. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!