Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJGerek! Nektek mi a legjobb/...

SzJGerek! Nektek mi a legjobb/kedvenc SzJG-s "idézetes" oldalotok?

Figyelt kérdés
Lécci,linkeljetek is hozzá! :D ;)

2013. nov. 9. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Csreéld ki (1-kezdet/idezetek) ezt és írd be azt a kötetet amiből az idézeteket szeretnéd olvasni.

Nagyon sok van.

Én mindig itt olvasgatok.

2013. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,biztos jó oldal,de regisztrálni kell hozzá?Csak mert nekem különben nem nyitja meg...
2013. nov. 10. 18:35
 3/6 viva75 ***** válasza:
100%

Igen kell regisztrálni, de szerintem megéri. Én is fenn vagyok és lehet saját könyvespolcod is ahova hozzáadhatsz a polchoz könyveket így nyomon követve hány könyved is van és hol tartasz benne. Itt cserélhetsz is könyveket másokkal illetve vásárolhatsz is. Ha regisztrálsz csak jól jársz hisz hozzájuthatsz olcsóbban könyvekhez és még idézetek is vannak az SZJG-ből és még sok másból.

Szerintem regisztrálj és legalább csak próbáld ki és ott tudsz egy csomó jó idézetet olvasni. :)

2013. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 12. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Máday néni, Máday néni,

akkor is jön ha senki sem kéri,

szigorúan néz és vonalzóval méri,

a diákokat Máday néni!

Was kostet das Zimmer?

Melyik szeptember 8.?

2013. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]



szerintem ezek egész jók


csoki

2015. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!