Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mi a véleményetek az...

Ákos510 kérdése:

Nektek mi a véleményetek az Éhezők Viadaláról? (Mint játékról, nem mint filmről/könyvről)

Figyelt kérdés
Szerintem elég érdekes, de én tuti nem paráznék rajta annyit, hogy ha el kellene menni (mondom most! :D ). Mondjuk a gyerekek gyilkolják le egymást szisztéma elég meredek még az én ízlésemnek is, de én kíváncsi lennék milyen lenne a valóságban egy ilyen Viadal.És ha már kiválasztott lennék akkor úgyis muszáj "túlélni",(Bár én nem tudnék gyerekeket csak így lemészárolni mert csak..). Bár ha csak az arénát kellene túlélni (Mint a C.F ben ahol az aréna előbb végez az eberrel mint a társak)akkor én szívesen kipróbálnám magam! :D Nektek vélemények?

2013. nov. 15. 09:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én amikor először láttam a filmet, egy mondatban foglaltam össze a saját véleményemet: brutális módon mutatja be a Kapitólium kegyetlenségét. Nekem amúgy szerintem lenne esélyem túlélésre, mert 9 éves koromtól íjászkodok, és ismerem az ehető növényeket. A hugaimmal többször voltunk túlélő-gyakorlaton 😉. De embert ölni semmiképpen sem tudnék. Volt olyan, hogy szórakozásból egy fán aludtam, (és majdnem leestem), szóval én is rejtőzködnék.
2016. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!