Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Darren Shan- A hajlal gyilkosa...

Darren Shan- A hajlal gyilkosai kiolvasta valaki?

Figyelt kérdés

SPOILER!!!


Magyarázza el nekem valaki légyszi h Larten miért hal meg??

többször elolvastam azt a részletet de nem tudok rájönni.....

ez öngyilkosság. mi az h elengedi, és Steve meg igy tovább él... nem értem hogy ez hogy van? mire volt jo?


vagy halt meg volna mindkettö vagy egyik sem...vagy véletlenül leesett volna. de szándékosan?



2013. nov. 23. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért engedi el, mert így a többiek szabadon elmehetnek és csak neki kell meghalnia viszont, ha magával rántaná Steve-t, akkor a többiek is meghalnának nem csak ő. Larten ezt felméri és úgy dönt, hogy inkább 1 ember (esetünkben vámpír) haljon meg,mint 4 másik ember is áldozatul essen. Más részt Larten azt hiszi, hogy sikerült megölnie a Vérszipolyok Urát (ha jól emlékszem), emiatt nyugodtan feláldozza magát a többiekért.
2013. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! igy már értem:)

igen jol emlékszel ,azt hitte.

2013. nov. 23. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!