Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legjobb könyv, amit...

Melyik a legjobb könyv, amit életetekben olvastatok?

Figyelt kérdés

Kikötéseim:

-Csak egy részes,legfeljebb 2

-Nem horror,romantikus műfajú


Mindenféle könyvet szeretek,de többnyire mindig csak kikölcsönzök a könyvtárból.Most karácsonyra végre egyszer kaphatok könyvet.Kettőt műr kiválasztottam,még egy könyvet választhatok.(persze amiket ajánlotok,azokat előtte letöltöm meg utánajárok)


Nem tudom,milyen műfajű érdekelne,talán olyan,amiben minden benne van egy kicsit,vagy ami olyan misztikus,magával ragadó...Remélem lesz valami :)


Esetleg ha valaki tud egy jó tudományos könyvet(ami persze már nem regény) az is érdekelhet! :)



2013. nov. 30. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100 év magány!!! Zseniális írás! Kicsit elvont, misztikus, vicces, szomorú és nagyon magával ragadó! Nem véletlenül kapott irodalmi Nobelt!
2013. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az én kedvenc könyvem szerintem neked nem jönne be, semmi köze a misztikumhoz. Viszont jó természettudományos- ismeretterjesztő könyvet többet is tudok ajánlani:

Carl Sagan: Broca agya, Korok és démonok. Ez az író nagyon híres amerikai csillagász, űrkutató, evolúcióbiológus és egyben szkeptikus gondolkodó volt. A könyvei témái is hasonlóan szerteágazóak. Érdekesek és a laikusok számára is érthetőek ezek a könyvek.

2013. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Engem minden téma érdekel,csak most éppen ilyen téma érdekelne,amit írtam,persze nem muszáj annak lennie,csak példának hoztam. :)
2013. nov. 30. 21:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Rejtő Jenő: A tizennégy karátos autó

Vicces és romantikus

Az összes Rejtő könyv nagyon szórakoztató

Most 400 forintért voltak a Tescoban.

2013. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Dan Brown: Angyalok és Démonok

Nekem nagyon tetszett. Történelem, CERN, Vallás és tudomány kérdése, és akció dús.

2013. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Alfred Bester: Tigris! Tigris!
2013. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 dragonkalo ***** válasza:
Dan Brown-Angyalok és Démonok
2013. dec. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Dosztojevszkij: A félkegyelmű

Műfaja eszmeregény. Lenyűgöző könyv.


Dumas: Monte Cristo grófja

Leginkább egy nagyon szépen kidolgozott kalandregény. Ennyire persze nem egyszerű a dolog: cselszövés, politika, kalandok, titkosírás, családi drámák, szerelmi szálak, elrejtett kincs, minden, ami kell. Zseniális könyv.

2013. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Márquez: Szerelem a kolera idején :) Nekem jobban tetszett, mint a Száz év magány.
2013. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szárnyak titka, nekem nagyon tetszett anno, fantasztikus könyv :)
2013. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!