Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvasta/mi a véleményetek...

Ki olvasta/mi a véleményetek a köv. Könyvekről?

Figyelt kérdés

Rebecca Donovan: Elakadó lélegzet

Sherry Gammon: Szerethetetlen

Wendy Higgins: Angyali gonosz

...Köszönöm a válaszokat! :)



2013. dec. 10. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem olvastam. Véleményem csak annyi, hogy nem is akarom olvasni őket.
2013. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

A kérdés már csak az, hogy ha nem olvastad ezeket a könyveket (ergo véleményed sem lehet róluk), akkor mégis miért írsz direkt negatív választ a kérdésre? Ennek semmi értelme.


Egyébként szerintem érdemes könyvesblogokon körülnézned, ha véleményekre vagy kíváncsi.

2013. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem olvastam egyiket sem, így a könyvről véleményem nem is lehet, de a címük alapján biztos, hogy nem olvasnám, mert nem az én ízlésem.
2013. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
AZ "Elakadó lélegzet" -et olvasta a barátnőm és ő nagyon imádta! Elég jó ízlése van könyvek terén, biztosan nem lehet rossz. A "Szerethetetlen" -nel sokáig szemeztem, de nekem egy kicsit sablonsztorinak tűnt, ráadásul trilógia. Egy ilyen egyszerű történetet nem tudod hogyan lehet sokáig húzni. Mindenesetre lehet miután elolvasom megváltozik a véleményem. :)
2013. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg egyetrétek az előttem válaszolóval...ugyaniígy volt velem is :DD ....Az egyik barátnőm az Elakadó lélegzetet olvasta, és ő nagyon szerette.....! :P
2013. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
kb. 10 perce fejeztem be az 'elakadó lélegzet'-et. imádtam minden egyes oldalát. tanulságos, izgalmas, szívfacsaró, minden ami kell. :) csak ajánlani tudom. de a vége az eléggé függő. ha nem akarsz idegbajos lenni, ne olvasd el a 39. (utolsó fejezetet), mielőtt megjelenik a folytatása :D:D
2013. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én olvastam az Anagyali gonoszt és nekem nagyon tetszett. Állítólag lesz egy második része is amit már nagyon várok. De tényleg nagyon jó volt. És még a könyvben szereplő fiúba is beleszerettem. Ajánlom olvasd el. Persze nem tudom hogy milyen könyvek jönnek be neked de ha szereted a fantasyt egy csipetnyi szerelemmel rossz fiúkkal akkor érdemes elolvasnod.
2014. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvastam mind a hármat. AZ Elakadó lélegzet végén én sokkot kaptam, de már a polcomon van a következő kötet és nemsokára elkezdem :3 A szerethetetlent nagyon szerettem *-* Trilógia, de ha jól tudom a következő kötetek nem ugyan annak a szemszögéből íródnak majd. Az Angyali gonoszt imádtam *-* Oh a főszereplő fiú *-* igen van következő része (már a polcomon is van xD) Szóval... Az Elakadó l. ajánlom nagyon jó! Tanulságos és, ha bele gondolunk a világon bárhol történhetnek az ajtók mögött ilyenek. A Szerethetetlen igen aranyos történet én szerettem és lehet benne izgulni is(szerintem) Az Angyali gonosz, meg maga a nyelvezet és a szereplők és a történet miatt is tetszett :)
2014. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az első kettőt olvastam, ezek a kedvenc könyveim :3 Bár szerintem a második rész minkét esetben jobb :)

A Szerethetetlen vége megnyugtató, boldogan teszed le a könyvet. Viszont az Elakadó lélegzet... uhhh, soha nem fogom elfelejteni azt az érzést, amikor befejtem! Nem sok kellett, hogy dührohamot kapjak, pedig nem szoktam ennyire felizgulni egy könyv miatt.

Szóval olvasd őket :)

2014. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!