Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írok egy regényt és a vélemény...

Írok egy regényt és a véleményeteket szeretném kikérni róla Még nagyon-nagyon kezdő vagyok. Köszönöm annak aki végig olvassa a kis leírásomat. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Az alap történet: Gimiben játszódik. Van egy lány, Laurel és egy fiú, David, kik első látásra egymásba szerettek. David valójában egy vérfarkas, és a lánynak fel is tűnik a fiú furcsa viselkedése (Kifejlett érzékszervek. Mindeközben egy vámpír járja a várost, és egyik éjjel, megakarja támadni a buszmegállóban várakozó Laurel-t, akinek eddig gőze sincs a természet feletti lényekről. De előugrik David (farkasként természetesen) és a falkája, akik letámadják a vámpírt, mitől Laurel megvilágosodik. Másnap a fiú nem jön iskolába, így ez is megnehezíti, hogy végre tisztázzák az ügyet. Van egy lány a suliban, a neve Natalia, ki a polgármester lánya, és amellett, hogy népszerű - egyben kényes liba, tetszik neki David és mindent megtesz azért, hogy elválassza Laurel-t a fiútól. Titokban tehát elkezdi mérgezni a lányt (beleteszi az ételébe....stb) és ezért a történet másik felét végig szenvedi Laurel, de ezt még az is tetőzi, hogy felbukkan egy Barbara nevezetű lány, akivel folyton ölelkezik David és nem tudja ezt mire vélni. (Barbara David húga csak ezt nem tudja Laurel.) Végül úgy lesz vége a könyvnek, hogy Laurel testét teljes egészében elöntötte a méreg, és ezzel Natalia teljesen tisztába van. Küld neki egy sms-st, hogy találkozzanak a gyárban, mert fontos. Laurel mit sem sejtve, alig van magánál, de elmegy az elhagyatott gyárba., ahol kárörvendő vigyorral várja Natalia és elmondja neki, hogy már két hónapja folyamatosan mérgezi. Laurel arcára kiül a csalódottság és a döbbenet de mielőtt bármit is szólna Natalia egy hatalmas tűvel a vállába szúr, még egy adag mérget, ami már Laurel-nek végét kéne vezetnie. Natalia leül a haldokló lány mellé és büszkén jelenti ki, hogy ő gyözött, és olyan jó nézni, hogy seznved, miközbe Laurel utolsó leheletével küszköd. Vett kis erőt magát, és mikor Natalia nem figyelt oda küldött egy sms-t Davidnek, amiben megadta, hogy holvan. A fiú ezt meg is kapta, és szélsebesen, rekord idő alatt odaért a gyárba, ahol a már félig halott Laurel-hez sietett. Natalia ereiben megfagyott a vér, mert előtte David ordítozott vele egy sort, hogy "mit tett?!." A fiú könnyeivel küszködve ölelte át Laurel-t, és közben tárcsázta a mentőket. És most lesz vége az egész történetnek. David azt súgja a lány fülébe: Nem hagyhatsz itt, mert szeretlek. Ha elmész, megyek utánad. Laurel utolsó erejével megsimítsa David arcát és óvatos mosolyra húzza a száját. (Az egész történet alatt David nem mondta Laurel-nek, hogy szeretlek, direkt a végére hagytam.) "Én is" hallatszik a lány vékony hangja, majd behunyja a szemét.

2013. dec. 18. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem nagy szám, csak vámpírnaplók vagy alkonyat mániás vagy. /vagy mindkettő/
2013. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok se alkonyat se vámpírnaplók mániás. Amúgy meg rengeteg dolgot kihagytam belőle.
2013. dec. 18. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó az
2013. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írjad
2013. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Átlag romantikus sztori egy réveteg tini tollából. Én is írtam hasonlót, csak akkor nem a farkasember volt a divat :)


De korodhoz képest (mert szerintem nem vagy tizennyolc) viszonylag jól fogalmazol, szóval mindenképp előre! :) Gyakorlásnak jó és meglátjuk, később mi kerekedik ki belőled. Én látok benned valamit :)

2013. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy. :) És tizennégy éves vagyok.
2013. dec. 19. 15:49
 7/9 anonim ***** válasza:

tényleg nagyon jól fogalmazol. :)

maga a történet...hát jó csak egy kicsit(de csak icipicit) sablonos

amúgy egész jóó!! =D

2013. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
wáow! ki kéne adatni! a következő twilight *.*
2013. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van ennek bármi köze Aprilynne Pike Wings-éhez? Mert nekem úgy tűnik...
2014. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!