Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 13 eves tinilanynak milyen...

13 eves tinilanynak milyen konyvet ajanlanatok? (ifjusagi) bovebben lent

Figyelt kérdés
ne legyenek benne vampirok, szellemek, demonok. de voros-, bibor pottyos konyvek, ami nekem valo kor alapjan, johet. Felsorolok parat, ami elso ranezesre megtetszett, de nem tudom jok-e, legyszi irjatok roluk velemnyt. azt is mondjatok meg, hogy mennyire nehez megerteni, stb... Tehat: Sophie Kinsella: Tudsz titkot tartani?; Sophie Kinsella: Csörögj rám!; Jennifer E. Smith: Vajon létezik szerelem első látásra?; Kiera Cass: A Párválasztó; Sarah Dessen: Tökéletes; Gayle Forman: Ha maradnék; Jennifer E. Smith: Milyen is a boldogság?; Simone Elkeles: Perfect Chemistry – Tökéletes kémia Stephanie Perkins: Anna és a francia csók; Nathalie Somers: Lányok regénye.

2013. dec. 26. 11:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
amugy nem muszaj voros- vagy biborpottyos konyv legyen, mas is johet, csak nem aranypottyos. orulnek ha ajanlanatok nekem egy jo konyvet vagy a fent emlitett konyvek kozul kritikakat irnatok. koszi
2013. dec. 26. 11:54
 2/19 dragonkalo ***** válasza:
23%

Nos,te még nem számítasz "tinilánynak",de íme néhány:

Szent Johanna Gimi 1-8

Bábel

Gyönyörű Sorscsapás,mondjuk az inkább nagyobbaknak.


Ennyi jutott eszembe.

2013. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ezeket mind olvastam es tetszettek. szerintem pedig tinilanynak szamithatok, mert mar rengetek konyvet olvastam ilyen kategoriaban. egy honap mulva pedig 14 leszek. de azert koszi szepen :)
2013. dec. 26. 12:04
 4/19 Síva36 válasza:
Jane Austen,Charlotte Bronte
2013. dec. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Neveletlen hercegnő napjója (van belőle vagy 01 könyv)

Meg Cabot többi könyve

Darren Shan Rémségek cirkusza c. sorozat (vámpíros ugyan, de nem az Alkonyat féle nyálat kell odaképzelni)

Harry Potter

Jaqueline Wilson könyvei (kicsit gyerekesnek tűnhet, de komoly témákat dolgoz fel)

2013. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Elizabeth Goudge - Hold hercegnő

Lauren Kate - Fallen sorozat

Szurovecz Kitti - Fényemberek

Apriline Pike - Wings sorozat

Harry Potter

Maggie Stiefvater - Shiver sorozat

Nem tudom kiírta - Beautiful Creatures

Jane Austin - Büszkeség és Balítélet

Charlotte Bronte - Jane Eyer

Benina - Bíborhajú sorozat


13 múltam és egyiket jobban imádom mind a másikat.A Büszkeség és Balítélet az örök kedvencem.Valamelyik kicsit durva, de nem brutális.

2013. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Meg cabot locsifecsi királynő összes része, az Anna és a francia csók nagyon jó könyv, meg aherri kókler könyveket is ajánlom, de csak akkor, ha érett embegyerek vagy. :)
2013. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Éhezők viadala

Percy Jackson

nálam is nagy favorit: A Szent Johanna Gimi:))

Twist Oliver

2013. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
TÖKÉLETES KÉMIA 1-2-3 <3333 nagyon jó könyv
2014. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Day Jessica George: Éjféli Bál

Kerstin Gier: Időtlen szerelem trilógia

Szurovecz Kitti: Gyémántfiú, Borostyánkönny, Smaragdfény


hát szerintem Cassandra Clare-től a pokoli szerkezetek trilógia meg a Végzet ereklyéi (6 részes) is nagyon jók de ebben vannak vámpírok meg ilyenek de akkor is nagyon jó :) nekem ez a két sorozat a kedvencem :)


De itt van egy lista ezen elvileg rajta van az összes börös pöttyös könyv :)

[link]


Jó olvasást!

2014. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!