Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi Szerintetek...

Szent Johanna Gimi Szerintetek elképzelhető lenne, hogy bizonyos karaktereknek (lent) testvérük lenne?

Figyelt kérdés

Egyik nap egy unalmas matekórán koptattam a padot,és két tanár üvöltözés között megfogant egy fanfiction (aki nem tudná eme szent szó jelentését: fan által kitalált történet,ugyanazokkal a karakterekkel,akik a könyvben/filmben/etc-ben szerepeltek,újakat hozzáadva,új történeteket kitalálva) ötlet.Szerintetek lehetséges lenne,hogy esetleg Corteznek lenne egy lány testvére?(Húg,mindenképp,nem nővér)Igazából max 9 hónap-1 év korkülönbség (azonos a másik karakternél; türelem).Igazából hasonlóan képzelném el,mint a Kalandra fel!-ből Marcelinet (Aki nem ismerné/csak kicsit: [link]

A másik karakter,akinek viszont öcsöt,hasonló korkülönbséggel,mint fentebb említettnek,az Arnold. Bár Cortez-Marceline (Ha szabad így neveznem)testvérpárosnál kétséges,hogy szeretet-utálat vonal legyen-e (komolyan,melyik??),itt viszont egyértelmű.Arnold öccsét (Mivel nincs kedvem sablon magyar neveket kitalálni,hasonló jellemvonások alapján legyen Finn,szintén a Kalandra fel!-ből,a kérdés-válasz erejéig)a hiperaktivitás,hős/isten-komplexus és elvarázsolt művészlélek (rajz & zene,így rövid ideig eljátszottam a gondolattal,hogy Finn (Arnold idegesítésére)jelentkezne a Jalapenoba) jellemezné,ami ugye szöges ellentétben van Arnold jellemével.Így csépelnék egymást,néha szavakkal,néha fizikailag. Persze nem csak a személyiség ellentét játszana közre abban,hogy utálják egymást,főként az is,hogy Finn magasabb,népszerűbb és jóképűbb lenne Arnoldnál (a népszerűbb rész nem túl nehéz).


Hideg-meleg kritika szintén érdekel,de kulturált stílusban. AKI NEM OLVASTA/NEM SZERETI/UTÁLJA: Ne kommentelj.Itt nem az ötlet utálására gondolok,az nem lenne fair,hanem ha a Szent Johanna Gimivel van problémád,nem kell az orrom alá dörgölni. :3 Köszönöm!^^



2013. dec. 29. 12:00
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Jó ötlet! Főként a Cortezes rész tetszik. De a nevek nem éppen illenek a karakterekhez. Amúgy a tesóm imádja a kalandra felt, egy részt ki nem hagyna belőle! :-)
2013. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Saci: Tudom,csak nem volt kedvem még neveket ki találni,így rögtönöztem valamit annak érdekében,hogy ne 'Arndold/Cortez testvérét' kelljen írnom minden alkalommal.:) Ezek csak ideiglenesek,amíg nem találok ki valamit.^^" De köszönöm.:) És én is nagy Kalandra fel! rajongó vagyok,bár főként angolul nézem.:D
2013. dec. 29. 13:10
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Én is gondolkodtam ilyeneken, voltaképpen pont azon, hogy mi lenne, ha kiderülne, hogy Corteznek van egy kishúga, aki eddig még maga Cortez számára is rejtély volt. De az Arnoldos nem tetszik. Mármint, ha én lennék Arnold húga/nővére, én tutira kiszaladnék a világból tőle, vagy őt kergetném ki a házból, és simán letagadnám mások előtt a létezését.
2013. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Mindkét karakter egyértelműen egyke, de ha mindenképpen ez a kitalációd alapja, tőlem írogathatsz róla.
2013. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3

[link]

2013. dec. 29. 14:04
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
szerintem Corteznek mindenféleképpen húga lenne, ilyen 1-2 évvel fiatalabb, akinek óriási nagy pofája van mert Cortez a bátyja, és a barátnőivel állandóan C.-t lesnék, meg full irigyek lennének Renire. De az sem lenne rossz, ha olyan tesója lenne akiről nem is tud:D (ha Arnold tesója lennék akkor felakasztanám magam)
2014. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy a negyedik is írta, mindketten egyértelműen egyke karaktertípusok, így elég furán jönne ki a dolog.


Kilenc hónap korkülönbség? Akkor az anyjuk nyilván más, mert másképp nem lenne ez így lehetséges.

2014. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6. A húga miért is lesné Cortezt?? Renire is miért lenne irigy?
2014. jan. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8. nem a húga hanem a barátnői.
2014. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem jó ötlet nagyon!!:DD

Cortez mondjuk szereti a húgát, aki persze nagyon csinos;)és mindig figyel rá és "védi" a"rosszfiúktól" :D


És igen Arnold és a testvére "utálják" egymást, mert a tesója menő és nagyon jóban van Ricsiékkel és Ricsiék nem értik, hogy hogy lehetnek testvérek, és azzal szivatják Arnoldot, hogy őt biztos örökbe fogadták ;P (De egyébként titokban szeretik egymást) :"DDDDDD


HAHAHAHA Bocsi, hogy sokat írtam erről de ötlete adtál, egyébként nagyon KLASSZ(!!!) ez az ötlet nekem soha nem jutott volna eszembe:/ Gratulálok:D :) :*

2014. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!