Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti kedvelitek Dumledore-t?

Ti kedvelitek Dumledore-t?

Figyelt kérdés
Nekem nem szimpatikus.

2013. dec. 31. 21:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is. Mert bízik magában, de ugyanakkor nem engedi, hogy elcsábítsa a hatalom (olvastam a könyveket, azokat először,és aztán néztem a filmet). Azt hallottam, hogy JKR azt nyilatkozta, hogy Dumbledore fiatalkorában bele volt zúgva Grindelwaldba.
2014. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

19.21-es. De Dumbledore sem tudta biztosan, hogyha Voldemort megpróbálja megölni Harryt, csak a lélekdarab pusztul el. Igaz, reménykedett benne, hogy így lesz. Pont ezért gondolom, hogy kihasználta, feláldozta volna a 'nagyobb jóért'.

Nem tagadom, Dumbledore bölcs varázsló, és jó ember, de nekem a jelleme nem nyerte el a tetszésemet. Ízlések és pofonok.

2014. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted mi lett volna a jó döntés? Elküldni Harryt nyaralni, és hagyni, hogy V lemészárolja a fél varázsvilágot? Nagyon szerette Harryt, pont ezért tiszteletremééltó, hogy így is bölcs döntést tudott hozni. Az ötödik részben ár volt abból próbléma, hogy Harryt túlságosan féltette (így halt meg Sirius), ezért eldöntötte, hogy legközelebb a "nagyobb jóval" foglalkozik, vagyis azzal, ami hosszú távon nagyobb eredménnyel jár.
2014. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus Dumbledore. És néha kimondottan van humora is.
2014. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 4. 10:20
 16/17 Mcgalagony17 ***** válasza:
Nekem az egyik kedvenc szereplőm, kár hogy meghal:( Úgy vigyáz Harry-re és támogatja őt, mintha az apja lenne.
2014. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ő mondja el az egészben az értelmes dolgokat, szóval igen, kedvelem.
2014. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!