Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szasza vagy Cortez?

Szasza vagy Cortez?

Figyelt kérdés

Ti kit választanátok a barátodnak? SZJG Cortez-ét vagy Bábel Szaszáját? :)

Én szerintem CORTEZ-t Ő ÖRÖK *-* De Szasza is jófej...:Dd



2013. dec. 31. 22:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Szaszááátt <3 cortezt is imádom de olyan romantikus ahogy zsófival elöször legjobb barátok voltak aztán össezjöttek <3

De persze I <3 Cortez és I <3 Szaszaa

2014. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Cortez

ő rá fogok emlékezni a legjobban

2014. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
0%
Erre a kérdésre nehéz "jó" választ adni, mert szerintem mind a két szereplő ugyan olyan...
2014. jan. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem nem ugyan olyan a két szereplő -.-
2014. jan. 2. 17:36
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Szasza. Azért, mert teljesen más kapcsolata volt Zsófinak és Szaszának, mint Reninek és Corteznek, mielőtt mind a két páros összejött volna. Zsófi kezdetben nem volt szerelmes Szaszába, 'csak' legjobb barátok voltak, de egyből lehetett tudni, hogy a történet végén összejönnek, mert ugye, a legtöbb fiú-lány barátságban az egyik fél többet érez a másik iránt, jobb eseteben pedig mindkettő ... És én nem tudom miért, de ezeket a szerelmeket sokkal erősebbnek tartottam, mint akik egyből szerelmesek voltak egymásba. Teljesen más valakibe úgy beleszeretni, hogy ismered, jobban megbízhatsz benne, mint egy olyan srácba aki vadidegen. (persze vannak olyan párok, akik így alakultak ki, egyből szerelemre alapozták a kapcsolatukat) És sokkal másabb közös emlékeitek is lesznek. A Szent Johanna Gimi egy fantasztikus írásmódú, humoros történet, tökéletes szereplőkkel, első látásra szerelemmel. (mondjuk a SzJG-ben is ott van pl. Ricsi és Virág, de ők se ápoltak szoros kapcsolatot egymással, mielőtt összejöttek volna.) Persze tudom, hogy Szasza mielőtt összejöttek, jó pár évvel ezelőtt is szerelmes volt Zsófiba.(és ő is tudat alattilag) DE, ha belegondolunk, a fiú-lány barátságok úgy alakulnak ki, hogy egy minimális vonzalom van kettejük között, másképp nem egymással barátkoznának.
2014. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten igazad van... Habár Cortez NEM volt "vadidegen" Reninek és Amúgy én azthittem az elelyén, hogy Zsófi Kolos-sal fog összejönni :O :DDDD
2014. jan. 2. 22:08
 17/38 anonim ***** válasza:
A vadidegennél nem Cortezre gondoltam, hanem a való életben sokszor úgy szeretünk bele valakibe, hogy semmit nem tudunk róla.
2014. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Jaaaa hát igen az igaz:/:) Bár én még soha nem voltam szerelmes:P
2014. jan. 3. 13:16
 19/38 anonim válasza:
Szasza <3
2014. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
68%

Cortez. :)

Nekem Szasza túl menő, meg bulis, haverkodós.

Cortez valahogy visszafogottabb és érzékenyebb.

2014. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!