Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szasza vagy Cortez?

Szasza vagy Cortez?

Figyelt kérdés

Ti kit választanátok a barátodnak? SZJG Cortez-ét vagy Bábel Szaszáját? :)

Én szerintem CORTEZ-t Ő ÖRÖK *-* De Szasza is jófej...:Dd



2013. dec. 31. 22:01
1 2 3 4
 31/38 Smile*-* ***** válasza:
Cortez ő az örök favorit!:))*-*
2014. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Cortez, mivel ő képes elköltözni a barátnőjével Párizsba
2014. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Én igazából nem tudom. Cortez annyira tökéletes, hogy az már hányingerkeltő, Szasza meg nem az én esetem. És a Szasza-Zsófi kapcsolatban azt bírom nagyon, hogy egyik pillanatból esett szerelembe Zsófi (még ha a tudatalattijában már rég odavolt a pasiért).

Egyik srác sem az esetem. Persze majd lesz egy srác az életemben, de neki is lesznek hibái, és ő ezzel lesz tökéletes.

2014. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Szasza<33333 olyan édes...eddig cortez volt az álompasim és őt is imádom de Szasza a nyerő:333
2014. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Mindkettő 4ever
2015. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
Szasza <3 :) 
2015. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Cortezt "ismertem" és amíg nem "találkoztam" Szaszával ő volt Szjg Ricsi mellett az egyetlen (RICSI ÖRÖK LUV), de Szasza óta olyan nagy szívem van, hogy három srác is belefér.
2015. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Régi kérdés,de azért én válaszolnék :DD.Nekem Szasza,mindenképp.Nálam ő a nyerő,hunorosabb,viccesebb,aranyosabb,szőke és nem mellesleg még sok mindent megtesz a barátnőjéért.És azért a fesztivál hangulat teljesen más,mint a suli...Úgyhogy nekem SZASZA THE BEST FOREVER
2016. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!