Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cortez es Reni, Ricsi es...

Cortez es Reni, Ricsi es Virag meddig fognak jarni? Mivel lesz vege a SZJG 8 reszenek? Reni es cortez teleg szeretkezni fognak? Kingaval es Zsoltal mi lesz? Igaz h Kinga osszejon Daveval?

Figyelt kérdés

Köki a valaszokat

Melyik a kedvenc jelenetetek a oszzes SZJG reszbol?


2013. dec. 23. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Az élet nagy és fontos kérdései...
2013. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el és meg tudod. (:
2013. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
8%

1., Rá kellett gugliznom, mi az az szjg.


2., Ez most valami gerillamarketing? Mert annak jó, hisz... lásd 1-es pont.


3., Ha szeretsz olvasni és szereted ezt az izét, miért akarod, hogy mások megmondják, mi van a könyvben? Elveteted a magad örömét?

2013. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egyébként ennek mi köze a +18-as tematikához a gyiken?
2013. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
SZJG-Szent Johanna Gimi, ez egy konyv amit a tiniknek irtl Laura...kivancsi vagyok mi lesz a vege mivel meg csak tegnap kesztem a 6-os reszet
2013. dec. 23. 13:27
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Kíváncsi vagy, de ez mire jó?
2013. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Olvasd el, és meg tudod. Az a legjobb, ha csak akkor tudod meg ezeket!
2013. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szívesen elmondanám,de nem jó hogyha előre tudod mi lesz a végén. De hidd el irtózatosan jó!!! Én kiolvastam az egészet és imádtam. Csináltam olyanokat,hogy beleolvastam,hogy mi van a végén,és megbántam,mert tudtam mi lesz és így már nem olyan érdemes elolvasni.
2014. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem mondom el mert az nem jó. Tapasztalatból mondom, mert én is megnézetem a YouTube-on egy csomó Szjg-s videót és rögtön megtudtam mi lesz a vége. Úgy már nem volt olyan jó olvasni.
2015. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!