Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek az nagyon fura,...

Szerintetek az nagyon fura, ha egy könyv alapvetően E/1-ben íródik, de van benne néhány fejezet, fejezetrész, amelyben nem szerepel a főszereplő, és E/3-ban íródik?

Figyelt kérdés
Nem mintha így akarnék írni, csak eszembe jutott, hogy ha lehet olyan könyv, amely több E/1 nézőpontban íródott, akkor miért ne lehetne egy ilyen. De amúgy lehet, hogy tényleg fura lenne, csak úgy szöget ütött a fejemben ez a gondolat, és kíváncsi lennék a véleményetekre.
2014. jan. 6. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyennel még nem nagyon találkoztam,olyat viszont olvastam,amikor hirtelen nem a főszereplő szemével láttuk a dolgokat,hanem egy mellékszereplő vitte a szálat.

Egy esetben találtam jónak,a másik esetben sem a megoldás volt rossz,csupán az íróval "voltak gondok",túl erőltetett volt.

2014. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!