Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyveket tudnátok ajánlani...

Könyveket tudnátok ajánlani mint pl narnia, ahol sima gyerekekkel történik valami fantasztikus kaland? Fiú vagyok, és most eléggé beteg, most kicsit jobban vagyok, és szeretnék valami jó kalandosat olvasni.

Figyelt kérdés
a lényeg hogy ilyesmi legyen hogy átlag gyerekek kerülnek fantasztikus kalandba, és hogy legyen benne fantázia ezerrel.
2014. jan. 8. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Philipp Pullman:

Arany iránytű

Titokzatos kés

Borostyán látcső

2014. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tényleg, az előbbit én is ajánlom.

Vagy pl. az Eragont.

Esetleg megpróbálkozhatsz a Gyűrűk urával is. Vagy Harry Potter, Percy Jackson és az olimposziak sorozat.

2014. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tenkjú:) igazából a gyűrük ura nem jön be, és a másik kettő megvolt, de ez a Philipp Pullman még nem volt meg :) köszi, sztem holnap meg is kérem anyukámt hogy vegye meg nekem az első kötetet. amúgy szted gáz ha 18 vaghyok, és így olvasok ilyet? :D
2014. jan. 8. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Azt olvasol, amit akarsz. :) Én 21 vagyok (csak lány), mégis olvasok ilyeneket.
2014. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó de ez olyan mintha gyerek lennék xD
2014. jan. 8. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az tesz bárkit is gyerekké vagy akár felnőtt, hogy mit olvas. :D Van, aki tizenöt évesen már komoly szépirodalmat olvas, más meg harminc évesen meséket.
2014. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jó mondjuk én am is gyerek vagyok még, csak nem akarok annak tünni anyám elött xD njó alszom mert takarodó van.. hii
2014. jan. 8. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Végtelen Történtet

Szél Dalnoka

2014. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kiss.anna98 válasza:

Suzanne Collins - Éhezők viadala

Ezt feltétlenül el kell olvasnod. :)

2014. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

John Stephens: A Smaragd Atlasz

Christopher Paolini: Örökség ciklus: 1 Eragon, 2 Elsőszülött, 3 Brisingr, 4 Örökség (Ez egy másik, kicsit középkori történet, sárkányról és lovasáról).h

2015. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!