Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy népszerűsíthetném a...

Hogy népszerűsíthetném a könyveimet?

Figyelt kérdés
Író/költő vagyok. Már több könyvem is megjelent, de nem annyira mennek jól. Milyen módon tudom népszerűsíteni őket, ha nem akarok sok pénzt költeni.

2014. jan. 12. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Használod az oldal keresőjét, mert nem ez az első ilyen kérdés. Ha nem dob ki semmit, akkor javaslom a könyvtárakat, ott pedig a reklámról, PR-ról, marketingről szóló polcokat (könyvtárosok szívesen segítenek).
2014. jan. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen könyvekről van szó? leírnád ki vagy?
2014. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A marketing alapvetően a kiadó dolga lenne... persze te is részt vehetsz, de mindenképpen egyeztetve a kiadóval.

Szerintem egyébként célszerű lenne példányokat küldeni könyves témákban író bloggereknek, kritikusoknak, kérni, hogy ha úgy gondolják, írjanak róla.

Egyébként meg siralmas a könyvpiac, úgyhogy túl sok jóra ne számíts, ha nem vagy "celeb". Egy ismeretlen szerző könyvéből max. néhány száz példány fogy, bármilyen jó is... Ennél többet csak nagyon költséges marketinggel lehet elérni!

2014. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. febr. 25. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!