Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fantasy könyvet szeretnék...

Fantasy könyvet szeretnék adni ajándékba egy 13 éves fiúnak, tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Gyűrűk urán kívül. Pl. Assassin's Creed sorozat nem túl durva neki? Szex, brutalitás ilyesmi sok van benne?

2014. jan. 16. 09:37
 1/4 anonim válasza:

Joe e. lonsdale-től "fekete rontás" az egy jó könyv, de tudom ajánlani Stephenking: a "blaze"-t

szintén Stephenking-től : "Az állattemető"

Esetleg Stephenking-től : "Minden sötét csillag sehol"

De ha nem szereti Stephenking-et a gyerek akkor :

Stephenking-től : "Tóparti kísértetek"-et

2014. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Assassin's Creed eredetileg videojáték, a könyvet még nem olvastam. Amúgy szerintem nem túl durva, bár lehet előfordulhat egy két olyan jelenet. Bár szerintem nem lenne célszerű ezt a sorozatot választani, max ha játszott a játékokkal és azok tetszettek neki. Egyébként ha fantasy, Gyűrűk Urán kívül az Eragont, vagy Harry Pottert, esetleg Percy Jacksont ajánlom. Vagy ha komolyabb, érettebb felfogása van, megpróbálkozhat Brent Weekstől az Éjangyal trilógiával vagy A tűz és jég dalával, bár utóbbi elég komoly, abban már van szex és brutalitás is, de mondom, ha komoly gyerek, akkor ezzel sincs baj. Én is 13 évesen kezdtem, és imádtam. :D
2014. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Isaac Asimov : Acélbarlang trilógia azt add mindenképpen.


Én azt tizenhárom évesen olvastam ki és nagyon jó volt sok szempontból is, az a kor erre tökéletes.

2014. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm mindenkinek!
2014. jan. 16. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!