Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megtudná valaki pontosan...

Megtudná valaki pontosan mondani, hogy a Twilight Saga Breaking Dawn c. könyve magyarul mikor fog megjelenni?

Figyelt kérdés
..csak mert valahol azt olvasni,hogy február,máshol meg,hogy június!
2009. dec. 2. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy hallottam, hogy június-július környékén jelenik meg... Sajnos!

2009. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy tudom hogy 2010 nyár eleje körül fog megjelenni de már sok helyről le lehet tölteni a fordított változatot én úgy olvastam!

2009. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jajj sajnos az még messze van...

de köszi a válaszokat!

2009. dec. 4. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Pontosan 2010 februárjában fog megjelenni keménykötésben és 2010 juni vgy júliusában puha kötésüben. (:
2009. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nah így már jobb!! ennek örülök!

köszi a választ!!:)

2009. dec. 18. 09:53
 6/8 anonim ***** válasza:
18:05 ez tuti?Honnan tod ,hogy először keménykötésbe fog mgjelenni?Remélem nem, mert az mennyivel drágább?
2010. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaziból tuti volt de mostmár valószínű h csak júniusban jelenik meg mert mindig a kemény kötésűt adják ki elöbb ami egy 1000-sel drágább és ezért hisztiztek a vásárlók.Szóval ugy néz ki h mind kettöt egyszerre adják ki puhába meg keméykötésűbe. Sajna:(
2010. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálunk Szlovákiában egyszerre jelent meg az Eclipse kemény és puha kotésbebn is.(ugyanakkor mint Magyarországon)
2010. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!