Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtam két könyvet. Hova...

Írtam két könyvet. Hova tehetném fel, ahol biztos hogy elolvassák? Nics FB. Nem akarnám kiadni, csak azt akarom hogy elolvassák. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan átküldheted :) e-mail címem: nagyjeje@gmail.com
2014. jan. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem is nagyon érdekelne,hogy mit alkottál.

Szerintem csinálj egy blogot és oda tedd fel elsősorban. Majd kezd el terjeszteni az oldaladat. Szólj a barátaidnak,családodnak,stb. Kérj meg bloggereket,hogy tegyék ki a blogjukon,hirdessék. Próbáld meg,én tuti elolvasom! :)

2014. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy keresel olyan oldalt, ahol olyan témájú dolgok vannak, mint a te könyved és ott tedd közzé.
2014. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én elolvasnám. Van egy e- könyv kiadó ahova ingyen feltöltheted. [link]

Nem kell nyomtatásban megjelentetni, elég ha egy forintért árulod e- könyv formájában. De az árat te szabod meg.

2014. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja! ha nekem elküldöd annak örülnék. e- mail címem:

kicsikerek@freemail.hu

2014. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy a család leszarja, a barátok is.
2014. jan. 23. 18:05
 7/10 Lenore Pein AsamiYuu válasza:

Szia. Tudok több oldalt is ajánlani, ahova felteheted: például az egyik olyan oldalt, ahol nagyon sok féle kategória van, szerintem megtalálod azt is, amelyikbe felteheted. Az oldal neve Anime Fanfiction Style. Küldenék linket, de sajna ősrégi telefonról ezt lehetetlen véghez vinni. Így majd maximum rá keresel neten, megtalálod szerintem.:)


Meg van egy másik oldal: Merengő.hu vagy a fene se tudja mi a neve... Hallani hallottam róla, de ennyi, nem kutattam utána. Merengo.fanfiction.hu ez a linkje, fejből emlékszem rá. Elméletileg.


Egyébként, ha akarod, még át is küldheted emailre, szívesen olvasom.:) Igaz, nem vagyok valami nagy zseni, de szívesen segítek.


Az a tény, hogy a családod, barátaid leszarják ismerem. Három történetet írtam ide s tova egy éve, de eddig senki se olvasta el, olyannyira leszarják, de ez ne adjon okot csüggedésre, erre vannak az ilyen oldalak, hogy feltedd oda, és ott véleményt kapj.:)


Remélem tudtam segíteni, további minden jót, szia.:)

2014. jan. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne, ugyanis én is irogatok

:)

2014. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
email: bakzso24@gmail.com
2014. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Léci küldd át, nagyon érdekelne. :)

basu.niichan@gmail.com

2014. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!