Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjgerek! Figyelem! Szerintetek?

Szjgerek! Figyelem! Szerintetek?

Figyelt kérdés
szerintetek reninek általánosba volt barátja?Mármint természetesen nem volt mert az első csókját corteztől kapta,de attól még lehet hogy volt valaki aki tetszett neki.

2014. jan. 24. 16:20
 1/8 rajcziz ***** válasza:
Én inkább azt kérdezném meg, hogy ismerőse volt-e neki egyáltalán, mert mintha valahogy elfeledkezett volna róluk a középiskolára, vagy nem? Talán mégsem olyan kidolgozott az egész háttér?
2014. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem még köszönő viszonyban sem volt senkivel az általánosban... de ez szerintem annyira mindegy, hogy akkor vol-e barátja, vagy nem!
2014. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Reni az egész első kötetben azon sopánkodik, hogy az előző iskolájában mindenki utálta őt... Szóval vagy csak túloz vagy tényleg igaza van és nem érintkezett senkivel, ergó barátja se volt.
2014. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 jégvarázs válasza:
Nem. Ezt Reni az 1. kötetben is említi.
2014. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csáti Réka válasza:
Nem, mivel,h Cortez az első barátja. Mondja is
2014. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem voltak barátai általánosban. Ezt említi is az 1. kötetben
2014. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon sokszor elmondja Ren,hogy neki C az első barátja :)
2014. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindekinek!
2014. jan. 26. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!