Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJGerek! Ti hogy képzelitek...

SZJGerek! Ti hogy képzelitek el Renit?

Figyelt kérdés
Külső és belő tulajdonságokat mondjatok.

2014. jan. 25. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
[link] én valahogy így csak rövidebb és sötétebb hajjal.
2014. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Belső tulajdonságok? Érdeklődő, de mégis ostoba. Miért is? Elolvas egy csomó könyvet, de igazán egyik sem tetszik neki, akármennyire is állítja az ellenkezőjét, mert olyan nincs, hogy minden tetszik. Ráadásul nem egy zseni, és naplóírásban sem jeleskedik, kissé száraz a naplója, nincsenek benne egy igazi jó, tinilány naplójába illő részletek.

Külsőre egy sematikus, kihúzott szemű, természetes szemöldökű, félhosszú, barna hajú lánynak képzelem el. Tudod, olyan átlag, olyan semmilyen.


Olvastam a könyvet, nem írnám, ha nem olvastam volna.

2014. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Tényleg nem kötekedésből mondom és tiszteletben tartom a véleményed. De nem lehet, hogy valakinek több könyv is tetsszen? De abban tényleg igazad van, hogy tipikusan az a buta lány, de tanul és szorgalmas, így jó tanuló. Ezért szeretik a tanárok.
2014. jan. 25. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Én a 8 könyv alatt sehogyse tudtam elképzelni Renit. Addig oké, hogy jól tanul, de az, hogy konkrétan minden 3. nap bőg valami apróság miatt kiakasztó.
2014. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

külső: szőke félhosszú/hosszú hajú (ezt írja is a könyv), nagy barna szemekkel, szép arccal. mindenképpen vékony, nem "formás", alacsony 165 cm körül, kicsit esetlen


belső: okos,intelligens, megbízható, kíváncsi, barátságos, féltékeny típus, félénk, visszahúzódó, jófej.. nem tudom mit írjak még:)

2014. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Külső: 165-170 cm közötti, vékony, szőkésbarna, kicsivel váll alá érő hajjal. Arcra teljesen átlagos, barna szemű. Jellegtelen.

Belső: Hisztis, félős, döntésképtelen, szétszórt... Jó tulajdonság? Hát mondjuk, hogy szorgalmas meg jó tanuló, de ott is zavart, h mindig csak magol. Aki igazán okos, az nem bemagolja, hanem meg is érti. Azt szerettem benne, hogy kiállt a gyengébbekért és nem ítélt el valakit anélkül, hogy megismerte volna.


Félreértések elkerülése érdekében mondom, hogy szeretem az SzJG-t, csak nem Reni a kedvencem.

2014. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én nemtom miért de én vörösnek tudom csak elképzelni
2014. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!