Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek eddig milyen...

Szerintetek eddig milyen lenne a könyv? Ti tovább olvasnátok?

Figyelt kérdés

Ilyen az eleje:

A harmadik világháború után vagyunk 2079-ben,azután a háború után ami teljes bolygót megváltoztatta.Evvel a háborúval az országok nem pusztán az ellenfelet pusztították,és foglaltak el holmi apró területeket.Nem.Ez többről szólt,itt egész országokat tüntettek el napról napra,egészen addig ameddig már maga a győzteseknek kiáltható országok a saját dugába dőltek.Egyszerűen nem voltak képesek fenn tartani a saját hazájukat,pusztán azért mert belemerültek a háborúba.Így történhetett meg az hogy diktatúrák buktak meg,országok dőltek a porba,államok tűntek el úgy,mintha soha nem is lettek volna.Mintha nem is épültek volnaszebbnél szebb helyek,amiket az ember egykor hazájának nevezhetett.És ehhez a pusztuláshoz elég volt huszonöt év.

De mivel az emberi agyjárás nem változott semmit,néhol ezért még mindig ment a komikusnak,és egyszerre tragikusnak mondható tény,hogy hazátlanok harcoltak hazátlanok ellen,egy-egy mostmár névtelen föld darabért.

Ebben az időben a régi Magyarország helyén járunk,ahol egy Rétesi Károly nevezetű ember,aki régebben ezredesi rangot töltött be,most pár marék emberrel jelenleg is azon van,hogy Európában egyedül,egy névvel rendelkező országot létrehozzon,hogy ténylegesen létezzenek valahol,hogy legyen valami amiért érdemes küzdeni


Ez csak az eleje,oké lehet hosszú,de eddig milyen?


2014. jan. 25. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz..én elolvasnám,viszont ez a rész nagyon szúrja a szemem,és többszöri olvasás után sem hiszem,hogy így lenne helyes -> "egészen addig ameddig már maga a győzteseknek kiáltható országok a saját dugába dőltek." Bár lehet ha csak én tévedek. Minden esetre engem érdekelne a folytatás! :) 14/L
2014. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem emelek ki semmit ... A lényeg az hogy szerintem nem egy jó ötlet kell egy regény elkészítéséhez . Sokkal inkább azt a témát amiről írsz nagyon jól , kell megírni . Úgy kell megírni hogy az olvasó szívesen vegye a könyvet a kezébe például mire gondolok ?

A vámpíros sz.arságok korát éltük még nem rég ... Ilyen meg olyan selyemfiú vámpírokkal volt tele a könyvkereskedés. Egyszer csak jön egy tehetséges író Anna Riece aki azt mondja nem a vámpírok nem csillognak a napon hanem elégnek ... Tehát azt akarom mondani már egy "sokak szemében nagyon lejárt" könyvet is meglehet írni jól . A te könyved is a mostanában eléggé felkapott nem létező vhában játszódik .


A tiedről az jutott először eszembe jó ok megvan a történet de már az ismertetőt hogy írta le ? Őszintén szólva : NEM KELL MINDENKINEK ÍRÓNAK LENNIE .

Ha szórakoztat írd meg de én úgy gondolom hogy nem érdemes sokat várnod tőle .


Egyszer egy bölcs ember mondta ( Stephen King ) : Hogy valakiből jó író lehessen ahhoz az illetőnek sokat kell olvasnia és sokat kell írnia ( nem pnt így szól az idézet :) )

2014. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első sorban háromszor is szerepel a háború szó. Nagyban nehezíti az olvasást a szükséges szóközök hiánya. Néhány nyakatekert részt tényleg van benne.
2014. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az a: sajat dugajukba doltek. Meg az evvel avvalt hanyagolhatnad. Amugy nagyon tetszik a felsorolos resz.
2014. febr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jah es Anne Riece sokkal hamarabb megvolt mar a muveivel a koztudatban mint a tvajlajt meg az utana jovo sz.r koppincsok. Think before write.
2014. febr. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jo ez az otlet,en nagyon kivancsi vagyok mi lenne ebbo la regenybol. viszont figyelj oda mert nagyon nehez temaba keveredtel.Ha ezt jol megirod, hogy olvashato legyen ,ertelme legyen, akkor felallitottal magad elott egy merfoldkovet, mert ez tenyleg nehez egy ilyet megirni, de ha sikerul buszke lehetsz magadra. En hiszek benned.
2014. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!