Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elkezdtem írni egy könyvet a...

Annaokos kérdése:

Elkezdtem írni egy könyvet a saját életemről ami elég eseménydús (14 vagyok, lány) és nem tudom h mi legyen (BŐVEBBEN LENT)?

Figyelt kérdés
azt kéne megmondani, hogy érdemes-e kicserélni a szereplők nevét, ha igen miért, ha nem miért nem?
2014. jan. 27. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az eredeti nevek jobbak lennének, mert ha tényleg a saját életedről írsz, akkor így igaz. Ha megváltoztatod a neveket, akkor már veszít az igazságából, így esetleg több nem megtörtént elemet is bele fogsz vinni. Ha az egészet kicsit meg akarod változtatni, hogy érdekesebb legyen akkor inkább használj más neveket.

Amúgy kíváncsi lettem, mi minden történhetett egy 14 évessel? Én is 14 vagyok, de velem meg azon kívül, hogy külföldről költöztem ide semmi érdekes nem történt. Rossz sem meg jó sem. pl. még semmi sem tört el (eddig...)

2014. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg azokat akik szerepelnek a könyvedben arról hogy nem bánják-e, ez azért fontos mert lehet hogy a szereplők kínosnak találhatják.
2014. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget úgy döntöttem, hogy csak a végén írom át a neveket, hogy ne kavarodjak bele és szerintem úgy jobb, ha átírom, mert ha esetleg elolvassák és ismerik a szereplőket, akkor nehogy vmi konfliktus legyen belőle. ELSŐ VÁLASZOLÓ:az életem egy szerelmi 3szög + elég őrült vagyok,de nem olyan lány akiért odavannak a fiúk, van egy srác akibe eléggé beleestem, de ő nem szeret viszont sokszor találkozunk szval elég furcsa a viszonyunk

MÁSODIK VÁLASZOLÓ: köszönöm, de nem publikus h könyvet próbálok írni így nem szeretném, hogy tudják ink. kicserélem a neveket

2014. jan. 28. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 14 éves vagyok, és lány.Az én életem sem a legkönnyebb, sőt ami azt illeti, sokkal több mindent megtapasztaltam már, mint esetleg egy 20 éves.Most nem a fiúkra gondolok, hanem sok más dologra.Próbálkoztam már azzal, hogy papírra vetem mindazt, ami történt velem, de nem ment.Rájöttem, hogy azt megtartani kell, nem megírni, különben veszít a hitelességéből.Te megírhatod magadnak és később bővítheted, de semmiképp ne adasd ki.Ez a te életed nem másé!Ha pedig mégis úgy döntesz, hogy már pedig akkor is megcsinálod, akkor kicsit írd át, építsd bele egy másik környezetbe:)

Mellesleg, szerintem 14 évesen még nem volt annyira izgalmas életed.Nem ismerlek és nem is ítélkezni akarok,de szerintem várj még egy kicsit ezzel!:)

2014. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább írjál naplót. Tudom, hogy nehéz elhinni, de 14 évesen kevés embernek van mások számára érdekes élete.

Én is kerültem már úgynevezett szerelmi háromszögbe. Velem is megesett, hogy nem szeretett viszont a srác, hanem csak barátként tekintett rám. Millió embernek vannak hasonló kis drámái nap mint nap. Elhiszem, hogy neked ez fontos, ez a te életed, a te személyiségedet formálja stb. De mások számára ez a húszezredik sablonos, unalmas tinidráma, amin minden fiatal átesik.

2014. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!