Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy minden ízében "lányos"...

Egy minden ízében "lányos" lány hol ismerkedhetne hasonlóan "lányos" lányokkal?

Figyelt kérdés
Számomra épp az lenne a lényege egy ilyen kapcsolatnak, hogy mind a két fél nőies külsőben és szellemiekben egyaránt, mégis csak "fiús-fiús", vagy "picit lányos-fiús" lánypárokat látok.

2014. jan. 4. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
most akkor lényegébe te mit is keresel?
2014. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes recept. Vannak direkt erre a célra oldalak vagy akár itt is elég sokan vagyunk ilyenek. Plusz élőben is vannak ilyen szórakozóhelyek. Persze eleve minden attól függ, hogy te milyen kapcsolatot keresel, mert ezt nem árt tisztázni az elején, nehogy az egyik fél sérüljön.
2014. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha ismerkedésre került a sor, eddig mindig csak fiús lányokkal kerültem össze, akik úgy viselkedtek mint egy fiú, hasonlóan néztek ki, úgy is beszéltek. Én persze az alapvető dolgokon kívül, hogy legyenek közös témáink, összeillő jellemünk, szeretném, ha olyan lányt találhatnék, aki pont azért vonzódik hozzám, mert gyöngédséget és nőiességet kaphat tőlem és ugyanígy vissza én is. :)

(Egyébként 20/L)

2014. jan. 4. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol lehetnek ennyire elterjedtek a pasi imitátorok, de én meg pont, hogy ilyen párokat nem látok, ahol akár az egyik fél is fiús lenne. Mindkettő lányos általában, akiket én látok, illetve csak ilyeneket ismerek személyesen :)
2014. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Interneten próbáltam ismerkedni, ami ugye elég tág kör, plusz Békés megyében van három ilyen lány, akiket ismerek, de semmi vonzót nem látok bennük.
2014. jan. 4. 13:08
 6/9 anonim ***** válasza:

hát.. ha gondolod feljöhetsz Pestre..

Itt egyre gyakrabban lehet látni leszbikus párokat, legalább is többen merik felvállalni.. És mindenféle felállítás van. Mondjuk ismerőseim körében kevés tom-boy (fiús lány) van aki még leszbikus is lenne, de néhányan ők is vannak.. viszont szép hosszú hajú, finom, és gyönyörű lányok akik biszexuálisak, leszbikusak, panszexuálisok, többen vannak.. sajnos transznemű ismerősöm nincsen, vagy csak nem tudok róla:)

amúgy nekem is egy lányos barátnőm van, és én is inkább vagyok csaj mint pasi, mind külső mind belső szempontjából^^

L/14

2014. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Amúgy hova valósi vagy?! 21/L
2014. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én szívesen ismerkednék, ha akarsz írj :-)

18/L

2014. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én a párommal (bármilyen ciki is) a facebookon ismerkedtem meg. Mindketten nőiesek vagyunk, illetve inkább azt mondom, hogy nőnek nézünk ki.

Egyáltalán nem értem azokat a lányokat, akiknek tetszenek a fiús lányok... Azt hiszik, hogy a környezetük nem látja rajtuk, hogy mik ők? Vagy, hogy így elfogadóbbak lesznek?


Én azt javaslom, hogy semmiképp ne keresgélj randis oldalakon, illetve szórakozóhelyeken. Annyira nehéz párt találni ma már a lányok között is. Vagyis... párt még csak csak... de olyat, akivel tervezni is lehet és együtt élni...

Rengeteg leszbikus lányt ismerek. Főleg focicsapatokból. Hadd ne mondjam, hogy ott sem érdemes keresgélni, annyi kusza történetük van... Mindenki mindenkivel... és csak azért, mert lázban égnek, hogy hú, olyan kevés van belőlük, mire észbe kapnak, hogy van már vagy 15-20 ember, akivel "össze hozta őket a sors". Borzalmas.


Nem tudom, hogy mennyire veszed észre az utcán, hogy ki az, ki nem... de talán ez is példa lehet, hogy közterületeken valamiképpen elbeszélgetni...


De ha ez nem válik be, akkor ott vannak a b*zi bárok (bocsánat) /legalja/, a foci csapatok esetleg kézilabdások, birkózók. Illetve a különböző partner kereső oldalak. Én egyiket sem javasolnám, bár persze attól függ, hogy mit keresel... Párt magad mellé, vagy csak kalandot.


nehéz... nehéz...

2014. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!