Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van valami, amit nem értek az...

Van valami, amit nem értek az Éhezők Viadala című trilógia kiolvasása után, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Katniss megölte Coin elnököt, ez tiszta, de miért nem próbálta senkinek elmagyarázni,hogy miért tette? Vagy... nem értem. Igazából akartam volna még gyarapítani a gondolatsort, de ennyire futotta. Valakinek valami tipp? Átsiklottam a magyarázata felett?
2014. jan. 27. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert eléggé ki volt készülve, igazából élni sem akart már, minden mindegy alapon működött. No meg sosem volt jó a beszélőkéje, meg sem tudta volna fogalmazni rendesen, amit kellett volna.
2014. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez mind igaz, meg is értem, de nekem valamiért mégis annyira hiányzott egy beszélgetés erről.. mondjuk Peetával. Nomindegy. Köszönöm a gyors választ! :)
2014. jan. 27. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!