Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem könyvet?...

Ajánlanátok nekem könyvet? Egy Eseménydús, izgalmas könyvet.

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretném majd....valami olyat szeretnék ami leköt egy 19 éves fiút.Nem nyálas, nem gyilkolászós horror,esetleg vicces,de semmi képpen ne ilyen melankólikus valamit.Azt tudom ,hogy harry pottert olvasta azt szerette,de nemfeltétlen scifire gondoltam. remélem tudtok segíteni. kérlek ha van időd írd le ,hogy mi tetszett a könyvben ,mi fogott meg.
2009. dec. 9. 14:45
 1/7 anonim válasza:
Na szia! Először is ha szereti a Harry Pottert vehetsz neki hozzá kiegészítő könyvet pld Bogar Bard meséi vagy a Kviddics évszázadai. De ha mondjuk a kézilabdát v a focit vagy a sportokat szereti akkor vehetsz neki sport-történelem könyvet. Az én tesóm is 19 és neki is bejött.Remélem azért segitettem vmit.
2009. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha szereti az izgalmasabb történeteket, akkor vehetnél neki Raymond Chandler könyveket kicsit irónikus, kicsit vicces, és szerintem nagyon szórakoztató könyvek /bár én 14 vaygok és lány :)/
2009. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Angyali játszma- Carlos R. Zafón
2009. dec. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
stephen king könyvek nagyon jók:)
2009. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Douglas Addams:Galaxis útikalauz stopposoknak a Párom 21 évesen oda van érte,mert vicces,kalandos.
2009. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mika Waltari:Szinuhe
2009. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
uuu köszi a tippet :P vszeg a kalauz lesz :D
2009. dec. 11. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!