Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a hűvösvölgyi...

Szerintetek a hűvösvölgyi suli jobb vagy a szent johanna gimi?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 19:04
1 2
 11/14 anonim válasza:

Nekem személy szerint egy kicsit se tetszett a Hűvösvölgyi (csak két részét olvastam de bőven elég is volt annyi).Viszont én az SZJG miatt kezdtem el minden mást olvasni és bizton állítom hogy az SZJG-ről lett nem kevés "dolog" másolva a Hűvösvölgyire.Amúgy nekem akkor mikor az szjg-t olvastam a kedvenc könyvem volt elég sokáig de mára már persze kicsit komolyabb könyvek a kedvenceim.:) persze attól még bármikor előveszem és jókat nevetek rajta:)

De amúgy visszatérve a Hűvösvölgyire,most komolyan akinek van egy kis esze és végig tudja logikusan gondolni azt hogy az SZJG hamarabb került piacra (a Hűvösvölgyi megc csak akkor mikor az SZJG-nek sikere volt) és van a két könyvben-elég sok-hasonlóság akkor vajon ennek mi lehet az oka??

2014. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nekem igazából a Szent Johanna Gimi nagyon tetszik

de én még nem olvastam a hűvös völgyi sulit de sok barátnőm azt mondta hogy nagyon jó könyv :)

De szerintem nincs olyan könyv ami jobb lenne a Szent Johanna Giminél.... :)

2014. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Tudom, hogy nagyon régi ez a kérdés de mégis késztetést éreztem arra, hogy elmondjam a véleményem. Szerintem pedig pont, hogy ember függő kinek melyik tetszett jobban. Netálántán egyáltalán nem kedveli egyiket sem vagy pont az ellentettje. Ezt nem lehet meghatározni, hogy melyik a jobb. Olvasd el mindkettőt és dönts, hogy neked melyik tetszett jobban. (és egyáltalán nem bunkóságnak szántam a véleményem leírását.)
2022. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Netalántán*
2022. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!